Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hangkeverésben, Masterelésben...

Hangkeverésben, Masterelésben valaki segíteni tudna ?

Figyelt kérdés

Szevasz!


Hobbi szinten kezdtem el a Hip-Hop műfajt. Kikeverésre, Masterelésre, különböző utómunkálatokra keresek olyan társat aki hosszú, megbízható munkát, illetve pár igényenmek megfelelő effektek tud létrehozni. Ergo átvarázsolja az én alap felvételemet, egy kész, körülményekhez képest "Jó hangzássá, zenévé.


Ahogy kinézne a dolog:


Alappal együtt veszem fel a szövegeimet, nagyon alap dolgokat (Minimális reverb, delay, echo, amplify, compressor) rárakom, és a a kész "Nyers" anyagot kell masterelni, utómunkázni, keverni.


Ahol szeretnék saját effektek, saját elgondolást elmondom, és ha lehetséges akkor úgy ki alakítani.

Kompromiszum képes vagyok, tehát ha van jó ötleted , és tetszik amit csinálsz a nyersanyaggal simán mehet úgy is


Számonként hajlandó vagyok akár fizetni is, átutalással. (Tehát 3000ft/zene).


Ha felkeltette az érdekődésedet a hírdetésem, várom a megkeresésedet. Régóta keresek erre egy megbízható társat.


(Egy AUna pro-mic mikrofonnal dolgozom, itthoni, homemade studióban)


Itt privát üzenetben elérsz, utána felvesszük a kapcsolatot máshol és folytatjuk.



2021. dec. 18. 10:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!