Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet Bts koncertjegyeket...

Hol lehet Bts koncertjegyeket venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs kiirva hogy mikor lesz pontosan itt magyarorszagon, de ha a kozeljovoben megis sorra kerul szeretnek elmenteni egy oldalt a telefonomba hogy tudjak gyorsan minel hamarabb vasarolni jegyet, szoval tudnatok nekem irni oldalakat, illetve jegy arakat? Tudom hogy baromi dragak de egyszer elunk es nem mindig van meg ez az alkalom hogy talalkozhassunk veluk🤷‍♀️

2021. júl. 27. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

#9-es, úristen agyvérzést ne kapjál már itt gyakorin...

de igen, pont te vagy az aki minden kérdés alá oda csődül és irosgatja a f*szságait közben le nyomorultozza azt ki beolvassa neki az igazat.

szerintem semmilyen mocskolódás nem lett volna itt ha nem dugod ide a nagy “okos” pofádat,ez ennyi. a kérdező csak szimplán feltett kérdést, te meg már rögtön áriázol..

2021. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
és amúgyis,mi a faroknak vagy te itt minden ilyen kérdés alatt? nem is értesz a témához akkor meg mibajod? ülj már le
2021. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

10-es de vagyok annyira :P

a kérdés nagyon nem ártatlan... olvasd el még egyszer! vagy akkor küldj már a csajnak egy linket hogy hol veheti meg a koncert jegyet! de tényleg küldjed már el!!!

2021. aug. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
12 csak azért mert a te iq-ud nem haladja meg a 95-öt az nem azt jelenti hogy én nem értek a témához... meg mutatod te is mennyire kultúr-harcos vagy -_-
2021. aug. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

szerintem veled tök felesleges vitázni lmao jó legyen neked igazad,biztos én vagyok az agyhalott jaigen..


megnyugodhatsz, élőben is bírok ám pofázni, meglátjuk ki adná fel hamarabb ;)

2021. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Megint itt van a strokeos ❤️
2021. aug. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Húha köszönöm szépen. Érdemben nem tudok hozzátenni a kérdéshez, viszont ez nagyon feldobta a napomat, lescreeneltem minden üzenetét ennek a piszoknak és elküldtem egy szerverre, mindenki sírt a nevetéstől:'D
2021. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ezt a kötekedő sggfejt meg kellene verni úgy istenesen. Rohanj oda a szüleidhez önként egy pofonért, mondjuk lehet ők is érdemelnének, ha már hagyták hogy ilyen felfuvalkodott phasz legyél.
2021. szept. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
amugy a kotekedoket figyelmen kivul hagyom mert az uzenetuk egyreszt senkit sem erdekelnek masreszt semmit sem ernek ezzel el, illetve az eletben sem fognak, na csok💓
2021. szept. 29. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!