Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet Bts koncertjegyeket...

Hol lehet Bts koncertjegyeket venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs kiirva hogy mikor lesz pontosan itt magyarorszagon, de ha a kozeljovoben megis sorra kerul szeretnek elmenteni egy oldalt a telefonomba hogy tudjak gyorsan minel hamarabb vasarolni jegyet, szoval tudnatok nekem irni oldalakat, illetve jegy arakat? Tudom hogy baromi dragak de egyszer elunk es nem mindig van meg ez az alkalom hogy talalkozhassunk veluk🤷‍♀️

2021. júl. 27. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jönnek magyarországra akkor bejelentik hogy mikor és hogy hol lehet jegyet venni. Ezen ne izgulj.
2021. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ne várd, hogy egyhamar ide látogatnak. Rengetegszer el mondták az emberek, hogy nem jönnek ide. Már lettek 2017-18 környékén ide hívva, de a BigHit ki jelentette, kisebb stadionokba nem mennek, mert nem érné meg nekik. Szóval ha nem építenek itt Magyarországon egy minimum 100 ezer férőhelyes stadiont, amiben koncerteket lehet rendezni, addig ne várja őket senki. (és itt nem foci stadionról beszélek) Én el hiszem, hogy sokan szeretnék azt, hogy ide jöjjenek, de nem fognak, ha mégis, biztosan csak évek múlva. Sőt, 100%, ugyanis lassan már be kéne vonukniuk a katonaságba, az meg azért kb 2 év. Sőt, Jinnek 2020 decemberében be kellett volna elvileg, hogy mi lett, azt nem tudom, erről a témáról a BigHit nem sok mindent oszt meg.
2021. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

"hogy nincs kiirva hogy mikor lesz pontosan"

ne legyél már ennyire sötét! -_-"

abszolút nincs koncert szezon mert még vírus helyzet van!

még mindig 2 hetet az adott országban kellene tölteni karantén időre! emiatt sem lehet!

meg mi az hogy oldal? milyen oldalt akarsz amikor még nem is létezik!

meg alapból ide nem fognak jönni nincs annyi fizető fan!

a koncertet meg csak ott tartják meg ahol ténylegesen fizetnek a termékekért!

azért a minimum 100 ezer kicsit túlzás 2-es!

amikor koreában 2 koncerten voltak 90ezren! szóval ki lehet jelenteni hogy 40ezer ember ment el

valamint az usában 180ezer ember ja de hát 14 koncert volt az! ami fejeként 12.587 ember! bőven megéri nekik a 10ezer

az amcsi arénák is átlagban 20 ezresek!!! szóval kérlek te se mondj full hülyeségeket! -_-"


amúgy ne haragudj kérdező de egyszer élünk és nagyon el akarsz menni? volt rá több esélyed! németország!!!!!!!!

volt rá alkalmad nem éltél akkor vele!


és ne aggódj ha a jegyek tényleg drágák de nem csak a magyaroknak hanem az europaiknak is! pofátlanul magas a jegyár

2021. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 mar nem azert de en tok szepen megfogalmaztam hogy mit is akarok. Az a te problemad ha a hangya fasznyi agyad nem fogja fel. Azert akarok elore elmenteni egy biztos oldalt hogy ne akkor kelljen keresgelnem mikor irjak a koncertek datumait
2021. júl. 28. 01:02
 5/19 A kérdező kommentje:

#3 meg hozzateve a mondataidhoz…

igen Nemetorszagban is voltak turnezni tudok rola(na ne mondd🙄) csak akkor nem volt eselyem elmenni🤷‍♀️ jobb ha megtartod magadnak a dolgaidat

2021. júl. 28. 01:06
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit nagy az arc nem gondolod 😅😂😅az agyam kapacitása meg köszi elég tágas 😅😂

Az hogy leírtam a valos dolgokat és az fáj neked!

Itt Magyarországon semmi sem biztos hogy ki mit fog árulni! Lehet a jegyeket nemzetközileg fogjak lehet a weverse oldalán lehet hogy az adott magyarországi helység!!! Feltudod ezt fogni??!!? Lehetséges hogy az adott helység fogja és ki tudja hogy melyik budapesti arena illetve kultúra központ /színpad lesz az a több százból!

Hangyafasznyi agya az max csak neked van ha ezt nem bírod fel vázolni

Most sem lesz esélyed meg mondom kerek perec! Aki tényleg el akar menni az elment akkor! Az tudja jól hogy magyarba valszeg sosem jönnek és várhatja addig amig a bts feloszlik…

Az hogy egy buta tájékozatlan a semmire verő kislány vagy az a te problémád ! Csak nemetben a koncert jegyek voltak (meg minden európai országban illetve Amerikában is) átlagban 46ezer forint volt! Legolcsóbb úgy 30ezer (de ez az ár nagyon hamar felment) legdrágább meg 75ezer! Volt de ez is felment olyan 100ezerre

(És fékre értés ne essék nyugaton nem voltak teltházak! Az csak Koreában illetve Kínában voltak!

2021. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Drukkolunk Orbinak a normális stadionhoz:D
2021. júl. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, hagyd rá arra a három pipás okoskodó f*szkalapra, minden egyes kpopos kérdés alatt ott van és full hülyeséget irkál, eddig vicces volt de szerintem már lassan likvidálni kellene erről az oldalról.


Biztosan lesz még esélyed BTS koncira menni, jelenleg tényleg nincs kilátásban de ha lecseng ez a covid járvány és minden vissza áll a régi kerékvágásba, valamint ha ügyesen fogod figyelni a történéseket/jeggyel kapcsolatos cuccokat akkor meglesz!

Ide kicsi esélyét látom hogy jönnének de környező országokban biztosan lesz!

2021. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

8 -as te is ugyan ilyen vagy nem veszed észre! Ugyan ugy minden kpop-os kérdésnél okoskodsz meg ami nem tetszik azt fikazod… ugyan olyan vagy! Annyi különbség hogy te mész a csorda után és mondod a begyakorolt mantrat te hulye kopasz

Inkabb olvasd el hogy miket irok azt akkor mond hogy full hülyeségek… nem tom te melyik vagy! Vagy a tini kislány vagy a 30+ eves kiégett de mondom kulturáltan is le ulhetunk beszélgetni csak akkor vigyázz hogy mit mondasz… a nyelvből meg vissza lehet venni nem vagy annyira menő élőben lehet majd használni de akkor előbb mennél el lehajtott fejjel … -.- nem kell menoskodni ez nem az a tér…

Azt meg végkép vedd észre te nyomorult hogy sosem én kezdem a mocskolodast mindig a magad fajtád ennyit is erhetsz igazából is latszik miben nőttél fel! Olvasd vissza a kommenteket! Igen le írtam a kérdezőnek hogy ne legyen ennyire sötét mert kivaszott járvány időszak van! Max online koncert lesz! Valamint ide nem fognak jönni nincs annyi fizető fan! Valamint ott volt az esélye ha már annyira azt szajkózza hogy egyszer élünk és nem érdekli semmi más! Hangoztatni nagyon könnyű tényleg mindent én is meg tapasztaltam de amikor valakinek ott volt a lehetősége és nem élt vele…

Meg oldalt kér számon miközben nagyon jól tudja hogy az oldal csak akkor fog üzemelni mikor az egész létre jon!

2021. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
9# Ne legyel mar ennyire elszállva magadtól.Te sem vagy annyira bolcs mint gondolod.Itt logatod a f@szod es a Bts fanoknak osztod az eszt egy artatlan kerdes alatt.Megvagyunk a lenezo kommentjeid nelkul.Nem a 7-es vagyok.
2021. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!