Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszett nektek a BTS -...

Hogy tetszett nektek a BTS - Permission to Dance?

Figyelt kérdés
Nekem a Dynamite, a Butter és a Permission to Dance sem lett a kedvencem, nagyon érezni rajta hogy azt akarják hogy ez is olyan nagy sláger meg tucatzene legyen mint a Dynamite volt tavaly, mert azt is rengetegen megnézték, díjakat nyertek vele stb. Mondjuk most a Permission to Dance jobban tetszik így elsőre mint a Butter vagy akár a Dynamite de ezt sem fogom túlhallgatni. Hiányolom a régebbi zenéiket amiknek volt mögöttes tartalma, amit a mondanivalója miatt hallgattam és nem csak annyi volt a lényege hogy jól hangozzon, fülbemászó legyen. Ilyen szempontból a Life Goes On-t sokkal jobban szerettem. Nektek mi a véleményetek erről?

2021. júl. 9. 10:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Egynek teljesen jó, kedves, szórakoztató dal. A mondanivalója azért ott van. A fiúk meg ritka sexyk benne.
2021. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Igazából szerintem ez az egész amerikai dolog a fiúknál azért van, mert azt hiszem úgy volt, hogy a Big Hit-et, vagy a Big Hit felvasárolta(már pontosan nem is tudom😅) azt a lemezkiadót amiben van Justin Bieber, meg a többi ilyen amerikai előadó és így jött létre a HYBE.

És ahogy elnézem ez nagyon a fiúknak sem jön be, mert lehet, hogy csak én látom, de nem annyira boldogok, vagy nem olyanok, mint például egy 5 éve voltak és inkább szomorkásabbak. Egyébként az is lehet, hogy csak annyi az egész, hogy felnőltek azóta. (Mondjuk lehet, hogy ez az egész vírus helyzet miatt van, mert hát nem tudnak ugyebár se turnézni, se semmi ilyesmi) De persze lehet, hogy csak én látom így, nem tudom, de tényleg szembetűnő a változás.


I purple you!🙂😊💜

2021. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

10-es egyetértek amúgy nem értem miért lettem le pontozva a nénikéjüket nekik... -_-

12 szerintem igazad lehet! van amikor a munka örömteli mert azt csinálod amit szeretsz de amikor már erőltetett mesterséges lesz akkor nagyon kínkeserves tud lenni!


a hybe nagyon elb aszta az egészet most kezdve hogy a gfriendet is ki dobták mint valami használt rongyot és ennek most az új lány banda fogja meginni a levét :/ valamint nem is volt fair (alapból nem tom mit hitt a bighit hogyha gyorsan kiteszik a lányok melleit akkor egyből 1-2 milliós eladás lesz? mert a fan bázisuk nem erre volt kíváncsi emlékszem a twitter fel is robbant az egyik karácsonyi koncerten amikor eléggé megmutatták magukat konkrétan a stylist kirugását követelték... és még ekkor is még jobban bele mentek a ribi stílusba ":D most nem azért de mennyire normális a bighit????


nagyon elszáltak magukkal a txt-ével nem is törődnek már! a bts-et is kezdik kicsinálni ,........ nagyon de nagyon rossz vége lesz ennek! talán jobb is hogy kidobták a gfriendet mert amivé váltak és amivé lettek volna... amennyire durva a koreai fanbázis még közutálat tárgyai is lehettek volna mert hogy "szégyentelen qurvák" megtörtént már 1-2 bandával is már szóval nem első eset lenne


a lényeg ha ez így megy tovább lehetséges hogy abts-is megfogják utálni a fanok!!! az a baj hogy a fanok nagyja idióta vaksi buta tudatlan birka!!! mert azok... a többség tényleg azt gondolja hogy az idoloknak van beleszólásuk de nincs és ilyenkor jó pár fan nem a céget hibáztatja hanem az idolokat...

2021. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13 Igazad van. Már nagyon abba hagyhatná a cég ezt az egész hülyeséget, mert így tényleg nem lesz jó a vége.



Nem tudom, hogy mikor fognak rájönni, de remélem mi hamarabb..

A TXT-t meg nagyon sajnálom, hogy nem kapnak több figyelmet, mert tényleg egy nagyon jó banda, akik keményen dolgoznak és nagyon jó zenéjük is van.

A Gfriend kirúgása és az, hogy konkrétan kurvát csináltak szegényekből, egy jó nagy vicc.

Meg az egész HYBE dolog is egy jó nagy vicc...

Remélem nem, de ha így folytatják, akkor lehet, hogy az idolok maguktól fogják felbontani a szerződést, amit meg mondjuk nagyon, de nagyon nem akarok.

Úgyhogy jobb lesz, ha észbe kapnak és folytatják a HYBE előtti korszakot, mert akkor sokkal jobb volt. Mert hát így inkább az amerikaiakat fogják elhódítani, ami mondjuk egy jó nagy butaság...

2021. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14 szerintem a szerződés felbontás nem is olyan rossz dolog lenne!

A bts bármelyik cégnél eltudná helyezkedni nagyon jó feltételekkel sőt szinte nyugati sztár feltételekkel!

A txt-t is bárki örömmel fogadná mert nekik is van 1 milliós eladasuk nagyjából !

Txt elég ígéretes banda és még lehetne is de magyon el vannak hanyagolva!

Remélhetőleg a seventeen nem a gfriend sorsára fog jutni vagy pedig a txt-re!

Ja és akkor ott van még az enhypen! Akik most eléggé elbujtak! Nem latom őket a médiában csak úgy! Pedig regen szoktam

2021. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be, de a mondanivalóját imádom:) Örülök, hogy kipróbálták magukat ebben a stílusban is, kívancsi vagyok, milyen era jön a full angol pop számok után*-*
2021. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 mégtöbb angol pop szám jön utána is. legalábbis sajnos ezt látom. És már az ARMY-k jórésze is visszasírja a koreai számokat.
2021. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!