Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszett nektek a BTS -...

Hogy tetszett nektek a BTS - Permission to Dance?

Figyelt kérdés
Nekem a Dynamite, a Butter és a Permission to Dance sem lett a kedvencem, nagyon érezni rajta hogy azt akarják hogy ez is olyan nagy sláger meg tucatzene legyen mint a Dynamite volt tavaly, mert azt is rengetegen megnézték, díjakat nyertek vele stb. Mondjuk most a Permission to Dance jobban tetszik így elsőre mint a Butter vagy akár a Dynamite de ezt sem fogom túlhallgatni. Hiányolom a régebbi zenéiket amiknek volt mögöttes tartalma, amit a mondanivalója miatt hallgattam és nem csak annyi volt a lényege hogy jól hangozzon, fülbemászó legyen. Ilyen szempontból a Life Goes On-t sokkal jobban szerettem. Nektek mi a véleményetek erről?

2021. júl. 9. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2021. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam hogy van már róla kérdés. Néztem kpop keresőszóval de ott nem volt (és még mindig nincs) szóval gondoltam írok ki egyet. Nem értem miért kell rögtön leb*szni, keresőszavaknál általában 1 nap mire látod a friss kérdéseket és nincs kedvem mindig átnézni az egész kategóriát. Ezek szerint mást is érdekelt a dolog.
2021. júl. 9. 11:08
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha beállítod a k-pop-ot figyelt kulcsszónak azonnal fogja az új kérdéseket ezzel kapcsolatban mutatni és nem kell kutakodni sem.
2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Megmondom őszintén, hogy ez nem kpop. Sem a klip, sem a stílus, sem a nyelv. A szám, az szokásos füllbemászó, tipik sláger szám, ahogy ez a BTS-től és a HYBE-tól elvárható, de ez már nem kpop. És ha valaki esetleg beleköt abba, hogy nem a csak a nyelv miatt lesz valami kpop, annak igaza van, de ez sem koncepcióban, sem a klip kivitelezésében, sőt semmiben nem kpop, azon kívül, hogy a BTS tagjai koreaiak. Remélem azért a többi banda nem fogja ezt a vonalat követni, mert akkor ott lesz vége ennek a stílusnak.
2021. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
A kérdezővel egyet kell értsek. A dynamite miatt már az összes zenéjük kb ugyanaz, mert látták, hogy ott bevált ez a stílus. De azért az gáz, hogy oké döntögetik a rekordokat youtube-on, de korábban ehhez nem kellett angolul énekelniük. Most meg már anélkül nem is BTS? Vagy mi?
2021. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz de hiányzott belőle valami. Szerintem most egy kicsit be akarnak vágódni az Amerikaiaknál (olyan stílusú volt szerintem picit), hogy több hallgatójuk legyen amiből az következik, hogy több pénzt kaszálnak vele. Remélem azért nem csak angol számok fognak kijönni ezek után, hanem koreaiak is!
2021. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Már a Dynamite-nál erősen érződött, hogy az amcsi paicra hajtanak. Csak ez azt fogja eredményezni, hogy sokan az ázsiai rajongók közül elfordulnak majd tőlük. És igen keszálnak vele, de csak pár évig, aztán el fognak tűnni. Az amcsiknak megvannak a saját előadóik. Most persze, hogy hallgatják, mert nekik új, de 1-2 év és mennek a levesbe. És már Ázsiába sem lesz meg az a népszerűségük mint korábban. Erre mondják, hogy két szék közt a pad alá fognak esni.
2021. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7 csak abban tévedsz hogy ezzel kaszálnak majd..!!!

a nyugati főleg az amcsi nem vesz albumot! nem veszi meg 3x ugyan azt az albumot! nem vesz bts papucsot bts fogpiszkálot sem...! elmegy max a koncertre és ennyi

a nyugati piac főként ebből termeli a pénzt nem pedig albumokkal meg fotókönyvekkel...

2021. júl. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A 7es és 4es válaszoló minden mondatával egyetértek. Nagyon aggódom, hogy a kpop már nem lesz igazi kpop többé.

A mostani zenéikről annyit, hogy eddig a Permission tetszett a legjobban. A Butter 1 fokkal jobban tetszett a Dynamitetól.


Amúgy én a mai napig csak a régebbi zenéiket hallgatom. Rap linet imádom. T

2021. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A belinkelt kérdésnél is válaszoltam, itt viszont megakadt a szemem pár kommentem, és gondoltam írok ide is.

#4 és #7 és #9 válaszaival teljes mértékben egyetértek. Lassan már 10 éve hallgatok kpop-ot, de ez a mostani irányváltás nem tetszik. Én is aggódom, hogy a műfaj úgy megváltozik, hogy sosem lesz olyan már, mint rég.

Nem azt mondom, hogy teljesen eltértek a gyökereiktől (bááár? én magam sem vagyok benne biztos), de nagyon látszódik, hogy csakis Amerikának akarnak.. bejönni? A 3 angol dal közül egyik sem tetszett, de talán ez lenne a 2. helyen a Butter után.


A PTD nagyon vegyes fogadtatást kapott, de szerintem még ez sem ér fel egy wake up call -al és továbbra is lesznek még angol számok. (nem a nyelvvel, hanem a hozzá társuló hangzásvilággal vannak gondjaim)

Nem szeretnék vészmadárkodni, de ennek így nem biztos, hogy jó vége lesz. Az amcsi piacot nem lenne szabad ennyire készpénznek venni, valamint, ha hosszútávú sikert szeretnének, akkor inkább Ázsiára kellene koncentrálniuk...

2021. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!