Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet a zenékből az...

Hogyan lehet a zenékből az éneklést eltávolítani?

Figyelt kérdés
Értem úgy hogy csak a zene maradjon és a dalszöveg ne legyen..mert külön nem találtam bárhogyan kerestem. Viszont Remixbe találtam éneklés nélkülit szóval elvileg lehetne, de a kérdés hogy hogyan?
2010. aug. 23. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
még kicsi vagy ahhoz hogy megtudd
2010. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemtudhatod :)

Meg tudom érteni ha valaki leírja melyik programmal lehet és/vagy hogyan azzal.

2010. aug. 24. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
jó de én se tudom most mit mondtam volna hm? :D
2010. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen két lehetőség jutott az eszembe:

- Megszerzed a számnak egy olyan verzióját, ahol még nincsenek összemixelve a hangsávok, és egy zeneszerkesztő programmal úgy rakod össze, hogy az éneket kihagyod. Sok szerencsét ilyen formátumban megkeresni a dalokat. Még ha találsz is ilyen, egy szám 500-700 mega, vagy még több.


- Ha jól tudom, az emberi hang frekvenciája 300Hz-3000Hz.ig terjednek. Ezt a tartományt lenémítod ekvalizerrel, és nem lesz benne szöveg. Persze így a zene se lesz az igazi.


De célravezetőbb lenne, ha alapból olyan számokat keresnél, amelyből eltávolították a szöveget, vagy olyan programot, ami neked ezt valahogyan megoldja.

2010. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!