Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálosok! Kedvenc számaitok?

Metálosok! Kedvenc számaitok?

Figyelt kérdés

Kellene néhány új szám, meg hát előadó, mert amik vannak, azokat "sz.rrá hallgattam" már (kivéve persze a Metallicát)

Előre is kösz ^^ (L/17)


2010. aug. 21. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

slipknot-psychosocial:

http://www.youtube.com/watch?v=ERB2amudLsI


Korn- Twisted Transistor:

http://www.youtube.com/watch?v=aYQQzw4-NSg


Maximum the Hormone - What's Up, People?!:

http://www.youtube.com/watch?v=6qz11BFTgZU


max még ennyi

2010. aug. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

aha, ezek is tényleg nagyon jók \m/ :D

kösz a segítséget ;]

2010. aug. 24. 10:45
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A sokat linkelős vagyok az első oldalról. Ha szereted a "durvább" hangzású cuccokat, akkor errefelé nézz körül:


[link]


Thrash metal is van dögivel.

2010. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

RUNNING WILD től minden

de leginkább :

Tortuga Bay, Running Blood, The Rivalry, Under Jolly Roger,

Pirate Song, Marooned, March On, THe Battle of Waterloo, Black Hand Inn

ettől leszakad az ember feje.ez nem agyon-lehangolt hörgősmetál.

De ajánlom még a Sing-Singet, magyarok közül szerintem az egyik legjobb rock-metál zenekar volt.

2010. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
kösz, hogy elláttok ennyi hallgatnivalóval :D és van néhány, amit írtatok, de már most kedvenc :D
2010. aug. 25. 09:56
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok?:D
2010. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát az Ayreon-számok nagyon bejönnek, aztán a Killswitch Engage is iszonyat jó, meg a Volbeat, meg mittudomén, nagyon sok van, és úgy tényleg feldobnak, végre nem azok, amiket már húszmilliószor végighallgattam :D
2010. szept. 1. 20:36
 18/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=b-LrCuwic4o


Pull the trigger bitch!

Az egyik legjobb.

2010. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Linkelős az első oldalról megint.


Ha zenéket keresel, akkor érdemes egyrészt a YouTube-re felmenni. Keresel egy kedvenc számot, megnézed a kapcsolódó videókat a jobb oldalon. Én tucatnyi együttest "fedeztem fel" így.


Másik: érdemes ide felregisztrálni:

[link]


Közösségi oldal, olyasmi, mint az IWIW vagy a Facebook, csakhogy ez a felhasználók zenei profiljára koncentrál. Leszeded a programot hozzá (pár kilobájtos vacak), telepíted és az onnantól felrakja, hogy milyen zenét hallgatsz, ajánlatokat tesz hasonló zenekarokra, hasonló zenét hallgató felhasználókra, stb. Kiváló lehetőség új zenekarokat megismerni.


Saját profil pl.: [link] user/Warfoki

(Semmi nyereségem nem lesz belőle, ha rákattint bárki, tényleg csak példának raktam be. :) )


Szintén segített megismerni egy rakat zenét. Ahogy ilyen-olyan egyéb fórumok is. Manapság nem az a nehéz, hogy hogyan keress új dalokat, hanem az, hogy mire keress. Guglizni akkor van értelme, ha konkrétan tudod mit akarsz megtalálni, különben elveszel a milliónyi találatban.


Továbbá, ha konkrét zenész bandáit akarod előkeríteni vagy egy stíluson belül keresel előadókat, akkor az Encyclopaedia Metallum egy igen széleskörű, alapos és átlátható oldal, ami messze korrektebb a Wikipediánál általában.

[link]


Kb. ennyi. Én a magam részéről heti két-három korábban nem hallgatott együttest próbálok be legalább, teljesen random stílusokban (j-poptól a death metálig). Régen meg tudtam tenni, hogy fél évig CSAK ÉS KIZÁRÓLAG Queen-t hallgattam, ma már képtelen lennék (máig imádom őket, félreértés ne essék), egyszerűen kell a folyamatos változatosság. Plusz kihasználom, amíg még nyitva állnak a különböző letöltő és torrent oldalak és nem tudják hatóságilag kézben tartani a net ezen részét. A jelenlegi fejlődés mellett ezeknek az oldalaknak max tíz évet ha adok, addig kell beszerezni ingyér' amit csak lehet. (Meg pénzért albumon az igazán ütőseket.)

2010. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a segítséged, mostmár bőven el vagyok látva :D Szükségem is van rá, mert ezek között a körülmények között, amikben leledzem elvesznék a zene nélkül.


Kösz mégegyszer :)

2010. okt. 2. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!