Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Minden egyes...

Gitárosok! Minden egyes szótagra kell pengetnem egy akkordot? Nem értem, még kezdő vagyok. Többi lenn

Figyelt kérdés
Pl: van a Republic 67es út száma. Az első sora: Nagy esők jönnek és elindulok. D, A, Hm akkordokból áll. olyan ritmusban pengessem le az akkordokat amilyen ritmusban énekelem? Nem tudom jobban elmagyarázni, remélem valaki megértette és tud nekem segíteni.
2010. aug. 19. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj ez egyszerű minden számbak van ritmusa pl:baszanova

naszoval ezt kell ütnöd végig és egyenletesen könnyű csak néha úgy nehéz ha énekelsz is de ez már mindenkinél máshogy van :)

2010. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

erre nincs szabály, érzés alapján bármilyen ritmust rápengethetsz, lényeg hogy jól szóljon:)

Ha még kezdő vagy, nézegess youtube videókat:

http://www.youtube.com/watch?v=TfV_dBZWTDs

2010. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) Akkor az sem baj, ha csak a szöveg alatt pengetek? Ha szünet van a szövegben ott nem szól a gitár. Így is jó?
2010. aug. 19. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
végülis tök mind1 ha azt akarod hogy a számhoz illeszekdjen a cucc akkor nézd meg neten a számot és úgy csináld, ammeg ez majd később amikor már belejössz és tanulsz egy kis zenét, (lehetőleg tanártól, és ne a Muszty-Dobay val próbálkozz) akkor ez majd jönni fog.
2010. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!