Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a nyomasztó zene?

Mi lehet ez a nyomasztó zene?

Figyelt kérdés

Nagyon keresek egy zenét a 2000-es évek közepe/vége felől. A Roxy rádióban játszották elég sokat, műfajra housenak, esetleg disconak mondanám. Lassú zene, nő énekli angolul, ilyen suttogós picit. Van benne valami furcsa hanghatás ami elég para. Lehet hogy a legtöbben csak nyugisnak mondanák, de nekem félelmetes.Egyik rokonom anno azt mondta a zenére hogy látta a klipjét és valami nő lebeg benne a föld felett, de nem tudom pontosan azt látta-e de bőven el tudom képzelni amilyen hangulata van a zenének.

Régen nagyon paráztam tőle, sztem még most 24 éves fejjel sem merném teljesen egyedül végighallgatni.:D

Próbáltam neten keresgélni de nem jött össze.

Megköszönném ha valaki segítene megtalálni azt a zenét amitől 13 évesen a legjobban f..stam.:D

24/L



#zene #félelem #roxyrádió
2021. febr. 1. 13:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz szám, de ilyesztőnek semmiképp sem nevezném. Sikerült elég hülyén körbeírni, legalább írhattad volna, hogy sziréna szerű hangeffekt van benne, vagy valami. Így csak te tudtad megtalálni, de örülök, hogy meg lett! 🙂
2021. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%
Ki jött még TikTokról?
2021. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Csak te xd
2021. febr. 6. 20:48
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyetertek 21essel :D
2021. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Meghallgattam!

Biztos baj van az ízlésemmel, de eszem ágában sincs ettől a zenétől félni.


/én kérek elnézést/😉

okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!