Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockerek hova járnak bulizni?

A rockerek hova járnak bulizni?

Figyelt kérdés
A koncerteken kívül.
2008. dec. 1. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A koncerteken kívül inkább otthon vannak, vagy haverokkal. :D
2008. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Haverok, rock-kocsmák, pubok, vagy otthon dekkolunk, esetleg zenekari próbára megyünk. Nyáron sokat mászkálunk szalonnát sütni, sátorozni, és persze a fesztiválokra. Részletek: www.rockerek.hu
2008. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolóval! : )

Igaz, Én nem mondom magam rockernek, bár szinte csak azt hallgatok, mármint rockot, metalt.. stb.. : )

2008. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
pécsen például van a toxic ott direkt ilyen punk skatepunk punk eggyüttesek jáccanak és ilyne emberek is járnak oda..ezis ilyen disco csak rockereknek punkoknak
2009. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
pécsen például van a toxic ott direkt ilyen punk skatepunk punk eggyüttesek jáccanak és ilyne emberek is járnak oda..ezis ilyen disco csak rockereknek punkoknak:)
2009. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a legjobb hely a Garaboncziás borozó!:)
2009. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kocsmába:)
2010. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én lány vagyok:)

Rockmaratonra... :D

cigányt verni...xD

kocsmában töltöttem eddig a fél életem, rocker kocsma volt, most bezár:(

Beülök a dohányboltba mert törzsvendég vagyok szinte, és beszélgetek a boltossal:))


És ha valaki azt mondja h biztosan egy igénytelen pic.sa vagyok, akkor az téved :)

2011. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!