Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Killakikitt-ről miért írják...

A Killakikitt-ről miért írják néhányan,hogy elindult a leejtőn?

Figyelt kérdés
Több helyen (köztük itt is egy kérdésnél) olvastam ezt. Miért látják így?

2020. dec. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert a magyar rap halott akarki akarmit mond, minden nem elvakult ember latja hogy a magyar rap egy hulladek lett, meg ugy is hogy 1-2 underground tehetseg biztos van, de a sok tetu mainstream trash miatt ezek sose fognak befutni mert a tini lanyoknak a pajalex meg a novero misike a favorit
2020. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mainstream tényleg vicc kategória,de a kérdés alatt nem a Killakikitt nézettségét értem,hanem sokan írták,hogy minőségre nem olyanok már,mint régen. Miért?
2020. dec. 13. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én írtam ezt egy random kérdésnél.


Szerintem főleg Tirpa legutóbbi 2 szólóján hallatszik ez, meg a legutóbbi Killakikitt lemezen, de sőt, valamennyire már a Brigádon is érződik.

Azt érzem, hogy semmi koncepció nincs már az albumok mögött, csak legyenek. Random, érdektelen témák, random beatek alatt, bármilyen tartalom nélkül. Egyszerűen nem érzem a koncepciót az újabb anyagaik mögött, nem érzem, hogy mit akartak volna megmutatni, nincs semmilyen atmoszféra, semmi. A rímek még mindig ott vannak, "formailag" még mindig kivételes a Killakikitt, de egyszerűen nem látok mögötte már semmit.


Egyszerűen ha összehasonlítod a Nesz*rakodj albumot a Főgonosz Flowval összehasonlíthatatlan a kettő. Az előbbit belengi egy olyan "atmoszféra" olyan hangulata van minden számnak, hogy az hihetetlen, olyan egységes hangzású az egész album, hogy még annak ellenére is sokkal jobb album, hogy a rímelés és a szövegtechnika még nem volt azon a szinten, mint ma.


Ugyanez, ha összehasonlítod az első 2 Tirpa albumot az utóbbi 2-vel.


De könnyen lehet amúgy, hogy csak én érzem ezt - a számokat még mindig hozzák (habár minimálisan talán már kevesebb az érdeklődés, de még mindig nagyon stabil bázisuk van)

2020. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3! Igen,most hogy így olvasom a válaszod,Te voltál.


A rímek tényleg jók még mindig,de én is a Főgonosz Flow-nál éreztem olyat,hogy nem ér fel pl a zseniális KillaGoons albumhoz. Na az az album Mestermű! Ellenben az FF nekem nem jött át,kb a szokásos darabolós/gyilkolós szöveg,legalábbis amennyire belehallgattam. Hozzák a szöveg minőségét,a beat-ek is jók,de valahogy nem fogott meg. De ez csupán én véleményem,lehet hogy csak szimplán nekem változott meg az ízlésem.


Tirpának szerintem a Vállahatatlan albuma nem lett rossz szerintem. A legújabba (Fény és Csoda) még annyira nem hallgattam bele.

2020. dec. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!