Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges-e fejlesztenem a...

Lehetséges-e fejlesztenem a hegedűtudásom?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és az online oktatás miatt a szabadidőmben szeretnék hegedülni. Egy év híján majdnem kijártam a zenesulit, tehát értek a kottaolvasáshoz, helyes tartáshoz, stb. Sajnos azonban nem vettem a kezembe már vagy két-három éve komolyabban. Ki mit gondol? Érdemes egyedül belevágnom?

Próbáltam nemrég újra játszani rajta, azonban elkeserített, milyen alacsony szintre vetődtem vissza a kihagyott időszak alatt...😢



2020. nov. 9. 12:01
 1/2 Mojjo ***** válasza:
60%
Persze, hogy lehetséges. Az természetes, hogy a kihagyás miatt visszafejlődtél, de ez ideiglenes, nem végleges, ha előveszed a hangszert és rendszeresen gyakorolsz vele, simán visszajön a tudásod :) Plusz ha megvan a helyes tartás, mozdulatok stb, akkor nem is viszed magad tévútra.
2020. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat!
2020. nov. 9. 16:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!