Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az emberek tényleg szeretik...

Az emberek tényleg szeretik az ilyen tipikus szórakozóhelyeken szóló tuctuc zenéket?

Figyelt kérdés
Kérdezem ezt úgy, hogy több éve tanulom a számítógépes zenekészítést, és ilyen zenéket is szoktam összerakni. Tehát nem fikázni akarom ezeket a zenéket, pontosan tudom, hogy ezekben is mennyi munka van. Tényleg kell egy kis tapasztalat, hogy valaki ilyen zenét csináljon úgy, hogy jól is szóljon, attól függetlenül ezek még mindíg eléggé buta/egyszerű zenék, amikben az érték szinte 0. És szoktam látni, például instagramon ahogy ismerőseim buliban vannak, hogy megjelölik a DJ-t meg sziveket raknak a neve mellé meg ilyenek, de ők tényleg ezért rajonganak? Ha buliban vagyok, oda szerintem pont jók ezek a zenék, mivel arra pont elegek, hogy szóljon valami, és megadják a hangulatot. Viszont nem tudom, hogy az ilyen emberek, akik rajonganak a DJ-kért, azok tényleg mondjuk hazamennek és fülhallgatón ezt hallgatják?
2020. szept. 12. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Volt osztályomban pl. 2 cigánygyerek minden szünetben ezeket bömböltette, illetve apám munkatársai (huszonévesek) is rendszeresen ezt hallgattatják a többiekkel kemény fizikai munka közben. Szegény apám már úgy jön néha haza, hogy "megint ment az a kvrva minimál egész nap." :D
2020. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik szeretik, de megérteni én sem tudom, hogy miért.
2020. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg szeretik, de ebben mi az olyan meglepő? A 21. század agymosott, felszínes, kulturálatlan, közösségi médiákon szocializálódott, 1 bites emberei nyilván nem fognak komolyzenét, jazz-t, vagy igényes rock/metalt hallgatni. Az ma már csak egy szűk rétegnek szól.
2020. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon sok féle zenét szeretek, az elektronikustól kezdve a darálós deathcore zenékig nagyon sokfélét szeretek, a legtöbb könnyűzenei műfajból van olyan zene, ami tetszik. Az elektronikus zene is tényleg tud nagyon jó lenni, de sajnos ez ami az ilyen helyeken szól egyszerűen igénytelen, primitív. Még ha láthatólag igényesen is van megcsinálva, jó mixeléssel, mastereléssel, olyan producerek által akik értik a dolgukat, ez akkor is egyszerű, buta zene marad sajnos, amit élvezni nem igazán tudok.
2020. szept. 12. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek a zenék szerintem egyszerűen nem józan embernek valók.

Nem vagyok oda a mulatós zenéért.De mondjuk 7-8 sör után már majdhogynem jó ízűen hallgatom mondjuk az efféle zenéket:

https://www.youtube.com/watch?v=xTAVf-10EDo

2020. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sajtoslány ***** válasza:
100%
Sajnos valakik szeretik az ilyen zenéket. Én utálom.
2020. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Drága 4-es válaszoló. A 21. század agymosott, felszínes, kultúrálatlan, közösségi médián szocializálódott, 1 bites emberei azok, akik éppen a zene, vagy egyéb ízlés kérdése dolgok miatt ítélnek el másokat. Azért, mert én az Alan Walkert szeretem(egyaltalan nem igy van, csak leirom hogy a pont agyuak is megertsek), én a társadalom legalján fogom találni magam ? Persze lehet, de ez nem a zenei ízlésen fog múlni. Sokat elmond (ahogy rólad ez a kijelentés is) pár emberről a zenei ízlése, mert ebből látszik hogy mennyire van igénye komolyabb dolgokra, vagy csak megelégszik egy szarrá autotuneolt misshel, byealexel.

En se hallgatok meg minden fost, de attol hogy te Jazz-t hallgatsz nem foglak elitelni, viszont az ilyen buta 1 bites kijelenteseid miatt mar annal inkabb.

2020. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!