Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan erősítsem meg házilag...

Pillowtalk2216 kérdése:

Hogyan erősítsem meg házilag a hangszálaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy amatőr acapella bandában éneklünk és most 3 hétig egyfolytában lesz gyakorlás és féltem a hangszálaim, mert volt rá példa, hogy ilyen terheléstől elrekedtem. Az lenne a kérdésem, hogy hogy erősítsem meg a hangszálaim? Van valami házi praktika? Hallottam tojás ivásról is, de ha ez jó akkor milyen időközönként kell inni.

Mi lenne a legjobb mód arra, hogy ne rekedjek el.


Köszönöm ha válaszolsz.



2020. júl. 31. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, hogy énekelj. Persze a helyes technikával, amit énektanártól tanultál. Idővel egyre tovább fogod bírni lerekedés nélkül, 2 óra egyfolytában már nagyon jónak számít. Ha viszont nincs meg a helyes technika, véglegesen is lerekedhetsz. Ebben az esetben ne házi praktikázz, hanem menj el egy énektanárhoz.
2020. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A technika a legfontosabb. Lehet, hogy megkérdezem a többieket, hogy kérjünk segítséget egy énektanártól.

Többet is szoktunk énekelni mint 2 óra pihengetve, de szoktunk kint is aféle Street music-ban is. Ott viszont egésznap éneklünk "kórusban".

2020. júl. 31. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, esetleg megkérdezhetem, hogy hol énekelsz és hogy lehet-e csatlakozni?


Én nagyon szeretek énekelni és szívesen tartoznék egy ilyen közösséghez :)

2023. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia szia. Kérdésedre válaszolva, azóta már megszűnt a kis band szabadidő miatt, mindenki dolgozni kezdett én is már külföldön élek.. Ám örülök, hogy vannak még ilyen emberek akik szeretnének "ilyen" közösséghez tartozni! ;)
2023. jún. 27. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó! Sajnálom hogy megszűnt. De azért nagyon köszönöm a választ :)
2023. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs mit... Sajnálom, hogy így alakult...


De ha annyira szeretsz énekelni akkor egy tanácsom van a számodra ami az lenne, hogy soha ne add fel az álmaid és harcolj érte ha kell, mert akkor úgy jársz mint mi sajnos. Szép napot! ;)

2023. júl. 1. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Köszönöm szépen!❤️
2023. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
<3
2023. júl. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!