Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongorán hogyan tanuljam meg...

Zongorán hogyan tanuljam meg ezt hallásból? Nagyon nehéz! Hogyan kezdjek hozzá? Valaki ért hozzá?


2020. júl. 10. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éve tanulsz zongorázni?
2020. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
néhány éve. Paddy zenéket egész jól tudom eljátszani, bár kísérlet nélkül. Vagyis bal kéz nélkül. És inkább hallásból tanulok, mint kottából. Van valamilyen zenész, csoport aki segít, vagy akár megcsinálná midi fájlba ezt a zenét?
2020. júl. 10. 13:10
 3/9 A kérdező kommentje:
? mit gondolsz?
2020. júl. 10. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Én le szoktam lassítani a felvételt.


Bár régen amikor nem lehetett ilyet, akkor nem vágom hogy csinálták. :D

2020. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ilyen jó zenét ami zenekari verzió, hogy a fenébe tanuljak meg hallásból? :D kottája egyáltalán nincsen. És nem tudom, hogy most jó-e a billentyű vagy rossz... Vajon megcsinálná valaki midi fájlban ezt a zenét?
2020. júl. 10. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Lassítsd le és minden szólamot hallgasd le írd le. Nem nehéz, csakhat idő kell. Hajrá!
2020. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A zenekari verziót is meglehet tanulni? Mert az eleje összevissza van :/
2020. júl. 10. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze az ütős hangszerek temáit is hallgasd le és jatszd le zongorán. :D
2020. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) sajnos csak ilyen verzióban érhető el. És az eleje komolyan nehéz. Az elején olyan mágia hangja van :D
2020. júl. 11. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!