Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik hallásból le tudnak kottázni egy zongoradarabot?

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon szép zongoradarabot youtube-on, amit hallás után készített az illető, éppen ezért kotta nincs róla és nem is ad ki. Én viszont szeretném megtanulni. Nyolc évig jártam zongoratanfolyamra, szóval szerintem menne, de hallás után nem tudom lekottázni.

Aki tudja hogy kell, tudna tippeket adni, hogy ez fejleszthető-e (elvileg igen), és hogyan? Nem baj ha sok időbe telik, szeretném egyszer eljátszani azt a darabot. :)



2016. márc. 19. 12:15
 1/3 anonim válasza:
Nos hamarosan konzis leszek, ez itt alapkövetelmény. Hallgasd a Funkciókat, a színeket, a basszust, a lüktetést, a ritmust, a hangközöket. Diktaltass valakivel dallamot es ird le.
2016. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
youtube link?
2016. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ő lenne az :)

2016. jún. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!