Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Utálom xxxtentacion-t. Mit...

Utálom xxxtentacion-t. Mit tegyek, hogy ne idegesítsen?

Figyelt kérdés
Minden osztálytársam öt halgatja, de már f*sz kivan töle. 6ix9ine ezerszer jobbakat csinál, nekem ö a példaképem. Xxxtentacion meg egy nagy kalap szar. Anyira idegesit már, hogy mindenki azt a szart halgatja.

2020. júl. 6. 13:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

6ix9ine egy pedofil, x-nek is voltak botrányai de nem ekkorák :D

semelyiket se hallgatom,de xxxtentacion-nek legalább hallgatható zenéje volt,nem mint 69-nek. ha fizetnének se hallgatnám végig egyik zenéjét se,fülvérzést okoz.

elég vicces hogy egy 69 fan szarozza le másnak a zenei ízlését.

gondolom egy 12 éves vagy,mert ezen túl az embernek már van elég agysejte,hogy ezen ne akadjon fennt.

további jót kívánok,remélem egyszer nekem is lesznek ilyen kis problémáim,hogy ezeken idegesedjek fel.

2020. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
ö nem pedofil mert ki engedték a börtönböl, meggyanusitották, másképen miért engették volna ki szerinted? te is egy észlény vagy.
2020. júl. 6. 14:00
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy?
2020. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%
#12 a korona miatt engedték ki,úgylátszik még annyira se nyúlik el az agyad,hogy ezt elolvasd. megerőszakolt egy 13 évest és fel is vette videóra szerinted ez gyanúsitgatás? mindegy,olyan emberekkel nem veszekedek akiknek ekkora az agyi szintje.
2020. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%

Kár is beleállni a kérdezőbe... ilyen izléssel és gondolkodással élni...

Csak a szüleit sajnálom, hogy szép értelmes kis gyereket próbáltak nevelni, erre EZ lett belőle 🤦🏻‍♂️


Múltkor egy kicsit (de csak egy kicsit!) értelmesebb Essemm rajongóval gyült meg a bajom, sajnos nem jutottam egyről a kettőre vele 😂.

2020. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

De ha a haverjaid akkor miért nem kéred meg őket hogy ne azt hallgassák? Ha meg erre nem képesek akkor hagyd ott őket a francba.


Amúgy sztem 69 egy katasztrófa...Xnek 1 zenéjét hallgattam de ő se lopta be magát a szívembe. Nem bírom az ilyen stílusú embereket.

2020. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszi az ÉRTELMES válaszokat! 17 éves vagyok és kiálok az érveim melett
2020. júl. 7. 09:30
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

17 éves és ilyen primitív?

Hallgasd csak 69-t otthon és hagyd a barátaidat, hogy élvezzék egymás társaságát.

Vagy nőjj föl!

2020. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
99%
Hallgassatok együtt olyat, amit mind rohadtul rühelltek, beáll rögtön a csapatkohézió.
2020. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Rossz látni, hogy van olyan ember a korosztályomban, akinél még a hat éves unokaöcsém is értelmesebb...

Mindenkinek más a zenei ízlése, mivel a zene szubjektív dolog, ezért illene elfogadnod, hogy a haverjaid azt a rappert vagy kit szeretik, tisztelik a munkásságát, szóval nem kéne rögtön levágni egy hisztit azért, mert a jelenlétedben hallgatják XXXTentacion számait. Érdekes, én sem kedvelem különösebben Justin Biebert, a legjobb barátnőm viszont szeret tőle néhány számot, ezért, ha ő berak az énekestől egy-két dalt, nem fosok magam alá vinnyogva, hogy "jaj, fúj, már megint JB, kapcsold ki azt a szart jaj", cserébe pedig ő is végighallgat velem egy-egy My Chemical Romance vagy Dream Theater számot, de amúgy meg igyekszünk olyan zenéket nyomatni, amiket mindketten szeretünk. Szerintem, ha lenne egy kis agyad és nem halnál mártírhalált attól, hogy a haverjaid egy olyan előadótól hallgatnaak zenéket, akit te éppenséggel nem kedvelsz, talán nem röhögnének minden alkalommal pofán, mikor megkéred őket, hogy váltsanak át másik zenére, sőt, nagy valószínűséggel hajlandóak lennének kompromisszumokat kötni zene téren. Azta, hogy mennyire meg kellett volna erőltetned magad, hogy ez eszedbe jusson... :D

2020. júl. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!