Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem lehet értékelni a...

Miért nem lehet értékelni a szerelmes zenéket?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyrészt, mert rengeteg van belőlük, másrészt meg a 99%-uk túl dramatizált. Ha van egy olyan zene, ami tényleg szerelmes és nem arról szól, hogy nem vagyok elég jó neked, nem lehetünk együtt, vagy ilyenek, akkor azt elfogadom, az plusz pont ha még egy pozitív üzenet is van a szövegben, az meg mégegy pont ha mellé egy normális zene is társul, de az ilyen depis szerelmes zenékkel nem nagyon tudok mit kezdeni. Szoktam egy párat hallgatni, de azokat is inkább a zene miatt, vagy mert valami megfogott benne és nem a szöveg miatt.
2020. jún. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Kb. minden zene a szerelemről szól. Van amelyik jobb, de olyan is van ami egész egyszerűen BORZASZTÓ.

Ismétlem KB minden zene!!!

2020. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet értékelni, csak sajnos a mai fiatalság 90%-a szerint "túl nyálas"! Pedig ahogy előttem is írták, a legtöbb zene arról szól, és ilyen tartalommal rengeteg nagy sláger született már! Ha a szerelemnek csak a pozitív oldaláról szólna, akkor kissé talán komolytalan lenne, így kellenek bele drámai elemek is, hogy jobban át lehessen érezni, de attól még a többség számára akkor is csöpögősek, amikből pedig Ők nem kérnek!
2020. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh, én nagyon is tudom őket értékelni. Azt már jóval kevésbé, hogy szinte csakis kizárólag ilyen zene készül.
2020. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!