Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem tetszenek a mostani...

Miért nem tetszenek a mostani slágerek? Vajon velem van a baj?

Figyelt kérdés

Folyton mutatják nekem az ismerősök a telefonjukon hogy "ismered ezt meg ezt az előadót?"

De szégyenlem azt mondani hogy igen mert enyém szólva sem jönnek be azok amiket az emberek többsége hallgat. A munkahelyemen is megy a rádió de csak kis ideig vagyok képes tolerálni. Egyszerűen frusztrált leszek tőlük.


Pedig 10 éve még imádtam rádiót hallgatni, Depeche Mode, Moby, Chemical Brothers, Kosheen, Fatboy Slim-eket játszottak és imádtam.

Most valahogy a dalok erőtlenek, súlytalanok és semmitmondóak számomra.


De valószínűleg velem lesz a baj, már lehet öregszem (34) és nem haladtam a korral.

Szerintetek kellene erőltetnem jobban a rádiót, mondjuk kocsiban meg fülessel és akkor esetleg megszoknám/megszeretném a mostani slágereket?



2020. ápr. 26. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten nem jön be a mostani előadók többsége. Olyan szinten, hogy hallok egy dalt valakitől (nem az eredetit) és azt se tudom hogy eszik-e vagy isszák.
2020. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném a helyedben. Én se hallgatok ilyeneket, pedig (?) én még csak 21 vagyok. Hallgasd inkább azt, ami jól esik :)
2020. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme erőltetni. Azt csináld a szabadidődben, amit szeretsz. Ha már más érdekel, nem a könnyűzene, akkor csinálj mást.
2020. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges erőltetni. Az biztos hogy rengeteg jó mostani zenét találhatsz, de ezt nagy eséllyel nem a rádióból fogod megtenni. Inkább hallgass olyan előadókat, műfajokat akik közelebb állnak hozzád, és ilyen irányban keress akár új előadókat is.
2020. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Az biztos hogy rengeteg jó mostani zenét találhatsz, de ezt nagy eséllyel nem a rádióból fogod megtenni."


Kaphatnék példákat?

2020. ápr. 26. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen szívesen írok neked, én viszont hip-hopot hallgatok főleg, tehát elég mást mint amik bejönnek neked.


De mindegy, itt pár idei szám:


070 Shake - Guilty Conscience


Eminem - Lock It Up


G Herbo - PTSD


Westside Gunn - 327


És itt van pár más műfajból:


The Weeknd - Heartless


Porridge Radio - Sweet


Fiona Apple - Under The Table


Daughters - Satan In The Wait


Weyes Blood - Andromeda

2020. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ízlésfagyásod van (taste freeze-ként keress rá). Harminc fölött gyakori. Én is átestem rajta, de elmúlt, megint élvezek sok új zenét, viszont a 2010-2017 közti időszak teljesen kiesett, annyira nem jött be (most utólag viszont azok is).
2020. ápr. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ami jól beválik, az az, ha nyitsz más stílusok felé, én pop- és r&b-rajongóként kezdtem metál és rock felé nyitni emiatt :D de ezért van, hogy a klasszikust és a jazzt is idősebb korban kezdik hallgatni általában. A régebbi stílusokat viszont továbbra is szeretni fogod, pl. 80-as évekből nekem az ízlésfagyásom alatt is bejött minden, az is, amit még nem ismertem.
2020. ápr. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!