Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék találni olyan...

UltimateGold kérdése:

Hogyan tudnék találni olyan country zenéket, amik tetszenek?

Figyelt kérdés

Teljesen új vagyok a country műfajban (és amúgy sem értek egyáltalán a zenéhez), és arra lettem figyelmes, hogy vanak country zenék amik nagyon nagyon tetszenek, de a nagyjuk teljesen hidegen hagy. Úgy érzem, hogy egyik country zene teljesen különbözik stílusban, hangszerben meg mindenben a másiktól. Az lenne a kérdésem, hogy van-e az általam kedvelt country zenéknek valamilyen gyűjtőneve, vagy, hogy hogyan tudnék találni ilyeneket. Itt van néhány ami nagyon tetszik: Rodney Atkins: Farmer's Daughter, Rodney Atkins: Caught Up In The Country, Jason Michael Caroll: Where I'm From, Old Crow Medicine Show: Caroline.

Valami olyasmit vettem talán észre, hogy az ilyen nyugodt hangulatú, vidám/boldog zenéket szeretem amik a vidéki életről szólnak (és az is jó pont, ha van bennük harmónika, vagy nemtudom mi ez a jellegzetes hangszer xD), de nem tudom, erre hogyan tudnék rákeresni. Any idea? Előre is köszi ha kapok válaszokat :)


2020. ápr. 10. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Spotify-t, ott van számos country playlist, azokban biztosan találsz számodra tetsző zenéket!
2020. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!