Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Green Day Wake me up when...

A Green Day Wake me up when september ends című dalának videoklipjének mi a lényege? A fiú és a lány között mi történik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:17
 1/5 anonim válasza:
Az, hogy van a fiú, meg a lány és a fiú elment katonának.
2010. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem miért egy szerelmes párt hoznak fel, mikor a dal az apja elvesztéséről szól. De én még nem néztem végig bőgés nélkül:(
2011. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
háth gondolom mivel a szerelem téma felkapott, de tényleg nincs értelme ha a dal mögöttes tartalmát nézzük :S
2011. aug. 8. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Gondolom azért, mert a fiú is elmegy a klipben. De szerintem megcsinálhatták volna Armstrongék családi fotóival:)
2011. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 chris0823 válasza:
a videoklip lényege valami olyasmi hogy a lány megtudja hogy a fiú beáll katonának, és hogy ő ezen kiakad mert ugye akkor lehet hogy soha többet nem látja meg nem szeretné hogy el menyen mert szereti őt hisz egy szerelmes párol van szó.De ugye a fiú érvel hogy neki muszáj elmennie stb.Utána a fiú elmegy és a lány egyedül marad. kb ennyi a lényege a videoklipnek.
2013. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!