Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudom megszüntetni...

Hogyan tudom megszüntetni hogy a jamba ne tudjon több pénzt levinni a telefonomról?

Figyelt kérdés
Letöltöttem 1 "ingyenes" csengőhangot, ami 300 Ft-ba került és azóta is hetente von le pénzt!
2007. dec. 12. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha t-mobelos vagy felhívod az ügyfélszolgálatot és ott letudod tiltatni.valószínű hetente kapsz egy emelt díjas sms-est aminek a fogadására von le pénzt. le kell tiltatni az emelt díjas sms-ek fogadását.igaz akkor nem tölthetsz le csengőhangokat de szerintem nem is érdemes.a legtöbb helyen kisbetűvel ki van írva hogy hetente levonásra kerül x összeg
2007. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Reklámokban ott van nagyon pici betűkkel h STOP azt kell elküldened nekik vagy valami ilyesmit ha ez nem sikerült akkor tedd azt amit az előtttem szóló írt.Mást nem tudok tanácsolni:)
2007. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!