Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írnátok olyan számokat amik...

Írnátok olyan számokat amik jól hangzanak akusztikus gitáron?

Figyelt kérdés

A következő műfajok vannak előnyben: rock, J-rock/visual kei(főleg ilyeneket írjatok), emocore, goth félék.Vidámabb számok amúgy bármilyen műfajból jöhetnek. Ja és ne a legnehezebb számokat írjátok, ha lehet :)

köszi


2010. júl. 20. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
mindegyik szám jólhangzik akusztikus gitáron csak úgy kell előadni... a nylon húros gitáron nem biztos hogy jól hangzanak..csak az akusztikuson... amúgy ha felmész youtube-ra és beírsz egy dalt és mögé hogy "acoustic cover" akkor meghallgathatod hogy mindegyik jólszól akusztikuson =)
2010. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó, de én direkt olyanokra voltam kíváncsi amiket eleve akusztikuson adnak elő. Például a Black Veil Brides-től a Perfect Weapons nem biztos hogy jól szól akusztikuson, ellenben a Gazette-től a Cassis, vagy a Nightwish - Islander már annál inkább. Ilyenekre lettem volna kíváncsi, csak kicsit kevésbé ismert együttesektől :)
2010. júl. 20. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Van jópár tenacious d szám amit akusztikuson adnak elő nézz utánna
2010. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ismerek sokat :D

kickapoo rulz

2010. júl. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!