Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki betudná linkelni, vagy...

Valaki betudná linkelni, vagy esetleg valami oldalt tudna mondani ahonnan le lehet tölteni?

Figyelt kérdés
A Showder klub egyik részéről lenne szó , Kovács András Péter részére gondolok konkrétan , amikor Stahl Juditról beszél és az ő főző műsorát parodizálja ki , ez nem mostani rész , már elég régi sztem , régen fent volt a youtube-on is , de most nem találom . Nem sok minden jut eszembe konkrétan a részből , nem is írom le :D mert nem sokat segítene, de ha vki tudja hogy melyik rész volt ez , vagy hogy honnan tudom letölteni , / megnézni írja már le . Köszi
2010. júl. 4. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez lenne az , csak nem jön be , sehogy sem, valahonnan máshonnan jólenne , :D


[link]

2010. júl. 4. 20:14
 2/3 A kérdező kommentje:

közbe még is megtaláltam de nem a legjobb a minősége, várom a további ötleteket hol kereshetném :D


[link]

2010. júl. 4. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
youtube.com oldalra nemrég töltötték fel az összeset, külön, előadók szerint. Keress rá ott a nevére!
2010. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!