Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digi kábelTv: adott lakásból...

Digi kábelTv: adott lakásból másikba átvezetett megosztott használat szerződésbe ütközik?

Figyelt kérdés
Albiba költöztünk, és észrevettük, hogy korábban át lett vezetve a szomszédból a digi koax kábelen. Így nem is vágyam tv-t is beköttetni, viszont a digi gigás nete nagyon vonz. Ha kijön a szerelő, lenne-e belőle gond, ha ezt észreveszi?

2018. júl. 1. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

persze, hogy szerződésbe ütközik. Gondolj bele ha egy előfizetést egy teljes panelben szétosztanának.


én minimum lekötném addig amíg a szerelő jön, és az osztót is eldugnám amiről leágazik.



de ki tudja mérni a jelerősséget a doboznál és a lakásban a végponton is, de úgyse fogja.


lehet fiatal szerelő megy, aki tojik az egészbe.

2018. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ugyanígy gondoltam mindkettőt, de nem találtam náluk semmi erre vonatkozó bejegyzést.

meg nálunk otthon is így volt szétosztva 3 tv-re, ez sem sokban különbözik attól, csak itt összesen lenne 2 tv 2 lakásban

2018. júl. 1. 17:24
 3/3 A kérdező kommentje:

ismerősömhöz most kötötték be, csóri szerelő azt se tudta hogy most a modem, amit beszerel, mire jó, és kell-e mellé router vagy nem.


de amúgy ja, leszedem a vezetéket, aztán lesz ami lesz

2018. júl. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!