Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékszik valaki erre az...

Bettynapocska kérdése:

Emlékszik valaki erre az ügyességi műsorra?

Figyelt kérdés
A játékosok egy várban versenyeztek és aranymedálokat kellett összegyűjteniük..Nem emlékszem a címére
2010. jún. 1. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ford Boyardra gondolsz?bár csak tipp :)
2010. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az bár ez is nagyon izgalmas.Amire én gondolok kb 10 évvel ezelőtt ment a televizióban.Ha jól emlékszem vagy a viasat 3on a matiné részben.Az egész díszlet épített volt.Arra emlékszem még hogy a játékosok számára rendelkezésre állt idő mikor szabadon haladhattak előre.Ez kb 3 perc volt utána megpróbálták elkapni őket a vár védői.És ha elkapták őket azt hiszem egy életük bánta.Egy életet azt hiszem össze lehetett szedni két fél érmével.
2010. jún. 2. 03:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Két csapat versenyzett a nyereményért.Mielőtt bementek a kastélyba feladatokat kellett teljesíteni és minden sikeres feladatért fél érmét kaptak, ezek jelentették később az életeket számukra.(vagy kérdésekre kellett felelniük nem is tudom pontosan..nagyon halvány emlékeim vannak)Olyan is rémlik mintha családok lettek volna a versenyzők anyuka apuka és gyerekek
2010. jún. 2. 06:29
 5/9 anonim ***** válasza:
admirális
2010. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ADMIRÁLIS VOLT
2010. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Estetleg tudtok linket ahol meg lehet nézni, mert én nem találtam sehol..:(

2010. jún. 4. 04:03
 8/9 anonim ***** válasza:
ha törpék is voltak benne akkor emlékszek :D
2010. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ADMIRÁLIS
2011. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!