Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az Éjjel-nap...

Mi a véleményetek az Éjjel-nappal Budapest című tévésorozatról?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem nézem már mert elég nekünk az itthoni cirkusz nap mint nap. A bevezető részek tetszettek amúgy.
2018. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyik hátrányosabb helyzetű, mint a másik. És földbuta, Lalika a csúcs.
2018. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mai magyar valóság? Lali sérült, de egyébként se dolgozik, a többiek hol itt, hol ott, Karcsikáék ingyenélnek, mert dolgozni lusták, a nők pedig? Kár, hogy nem írtak be már közéjük egy luxusprostit is, hogy teljes legyen a tabló.
2018. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!