Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek az X-faktor előre...

Szerintetek az X-faktor előre megrendezett műsor?

Figyelt kérdés
Arra értem hogy most sok olyan kiesett akik odavalóak lettek volna .

2017. okt. 8. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az eddigi mentoros-dramas vonal tunt hihetetlenul megrendezettnek, a tovabbjutokat viszont nem hinnem.
2017. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Ugye nem a cigarilló bandára gondolsz? Szerencse, hogy cigó Gigi nem tudta átnyomni a retkeket.
2017. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Nincs megrendezve, az élő show-ban tényleg a szavazatok alapján megy a továbbjutás.

Addig meg azt ejtik ki, aki nem sztár-alapanyag.

2017. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezeknek a drámáknak az előzménye biztos az, hogy noszogatják őket egy kicsit, hogy "történjen már valami".
2017. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hanem hogy már a székes feladatnàl nem egy szinpadra termett hullott ki .Került oda olyan is aki tehetsêgtelen .
2017. okt. 8. 22:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk eléggé vicces hogy a tehetségteleneket noszogtatjàk és pedig az X-faktor egy tehets3g kutató lenne sztem.Jó persze tehetségeseket is visznek az élő showba de furcsa hogy olyat is bevisznek az élőshowba akinek semmi köze nincs a zenéhez.
2017. okt. 8. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Az egész pocsék, a zsűrivel együtt, kivéve Gáspár Lacit, aki tudja is, miről van szó.
2017. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok nagyon jó hangú énekes esett ki, mert nem találták elég érekesnek. Volt egy srác aki queent énekelt és még be sem vágták egyik adásba sem. Pedig az aztán nagy falat és jól énekelte. Úgyhogy az élő kivételével az egész az.
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok,hogy időnként, részben, de nagyrészt nem megrendezett.
2017. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sz@r Faktor.
2019. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!