Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az rtl klubbon futó farm...

Az rtl klubbon futó farm műsor megrendezett?

Figyelt kérdés
Eleinte azt hittem,hogy ez tényleg forgatókönyv nélkül megy de már úgy tűnik mégse.Pl a mai részbe mikor Szilveszter gazda vigasztalta Dórit teljesen hallottam,hogy mondanak neki egy szöveget ő meg ugyanazt mondja vissza akkor ez is megrendezett?
2016. ápr. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kikeresem, komolyan. le is lehet tölteni az egyes részeket, erre most kíváncsi vagyok.

mert láttam, amikor vigasztalta, de én nem hallottam semmi pluszt.

amúgy utálom, amikor a fanyalgók minden valóságshow után ezzel jönnek, hogy megrendezett.

szerinted nem derült volna ki?

már több, mint 10 éve megy itthon ez a műfaj. elég komoly szerződésük van, ami x évre köti őket. nem mehetnek pl. másik csatornához. de van, aki ezt is megszegi, lásd alekosz. ha valaki többet ajánl, simán szerződést szegnek.

ráadásul ezek sokszor nem intelligens emberek. lásd anno vv christofel, és társai. pár ezresért az anyjukat eladnák. réges régen kiderült volna már, ha kaptak volna utasításokat. a bors, blikk és hasonló nívós lapok mindent lehoznak, amit egy névtelen "a sztárhoz közel álló forrás" nyilatkozik.

szóval ilyen szinten nem megrendezett. irányító utasításokat nyilván kapnak, hiszen ennél az "értelmes" csoportnál azért elég jó eséllyel meg lehet tippelni, hogy egy-egy eseményre hogy fognak reagálni.

2016. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézem meg. senki nem suttogja neki, miket kérdezzen, nem tudom, mit hallottál.

szerintem nem olyan hülyék a szerkesztők, hogy ha lenne ilyesmi, adásba engednék. bár láttunk már tévés bakikat, de én itt nem hallok semmit.

vagy nézd meg te is a videót, és írd meg, hány másodpercnél hallod ezeket.

2016. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát mindegy lényegtelen azért köszi a válaszokat nemtudom mit hallottam :D
2016. ápr. 19. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem megrendezett!
2016. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!