Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tények vagy RTL Híradó?

Tények vagy RTL Híradó?

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 16:13
 1/8 anonim válasza:

Évek óta a tényeket nézem, azután is hogy megvette az Vajna. Pár hete átkapcsolgattam az RTL híradójára is is sokszor ott is ragadtam Az RTL nél úgy vélem több a számomra fontos hír mint hogy hány bogyót kiaksizott ma a kis panda Kínában.

1re több RTL híradókat fogok nézni.

2017. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én az RTL-ből egy adást sen bírtam ki.. Nem tetszik a műsorvezetők stílusa, tele van kamerabakikkal..
2017. szept. 2. 17:51
 3/8 anonim válasza:
tehát ajándékba jó a szar is csak szépen be legyen csomagolva :
2017. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jah a Tények jobb...ha azt akarod hallani/látni amit az orbán vitya féle képzeletbeli világban kitalálnak :)
2017. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem RTL.
2017. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És melynek szebb a stúdiója?
2017. szept. 3. 14:34
 7/8 anonim válasza:
Orbán tv Tények,ha egy kicsit a valóságot akarod RTL.
2017. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Csak az RTL ! A TV2 cenzúrázott csak a kormány szócsöve lett egy vicc az az az egész csatorna...Az RTL -még tárgyilagosan a valós dolgokat mutatja be a másik elhallgat...
2017. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!