Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan tudnék újra youtube-ot...

Hogyan tudnék újra youtube-ot használni a TV-n? A TV-re lejárt a youtube támogatás.

Figyelt kérdés
A TV-re lejárt a youtube támogatás, így simán TV-s applikációval már nem jön be. A TV egy Smart TV van internetcsatlakozása. TV okosítóra vagy set-top-box-ra gondoltam, esetleg van egyszerűbb megoldás is?

2017. júl. 2. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb normálisan működő megoldás a Chromecast, de annak a vezérléséhez kell egy okostelefon is.
2017. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szenes43 ***** válasza:
Samsung smart TV.-m van 2013.-as és ma délután is néztem rajta a yutubon filmet. Nem tudom neked ki s mi járt le de a rengeteg filmtől ami fent van a PC.-n találok jobbat akkor átviszem a TV.-re a "csatlakoztatott tv.-k"-rubrikába beírom a kódot és már el is indul a film. Set.top-box nekem a digi tv. csatornáira van 130 tv. csatorna.
2017. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2012-es és korábbi modelleken járt le a YouTube támogatottság.
2017. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szenes43 ***** válasza:
100%

Azért ezt én furcsállom hogy a Samsung önkényesen leállította a Skypet, most írjátok a youtube-t. Azért nem mindenki szándékozik mindig a legújabb Samsung konstrukciót megvásárolni. Igaz nem használom de van egy kb.15 éves tökéletesen működő 110°-os képcsöves dög nehéz TV.-m. Soha semmi baja nem volt ezért sajnálom kidobni.

Tudja valaki hogy melyik évjáratot lehet az interneten szoftver frisítéssel "megújítani"?

2017. júl. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez kivételesen nem a Samsungnak van köze. Maga a Google állította le a flash alapú alkalmazásuk fejlesztését, és támogatását. A 2013-as modelleken már az új, hivatalos YouTube app van, de a régebbieken ( 2012 és korábbi ) még a flash alapú volt, amit most megszüntettek.
2017. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ahogy nézem ez 14e Ft, akkor már jobb lenne nekem egy set-top-box wifis konkrétan erre gondoltam: Funke TV4me

ezzel is meg lehetne oldani?

2017. júl. 3. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kínából rendeltem egy tv boxot és azzal működik a youtube.

Android 6.0 MXQ pro Amlogic Quad-core Smart TV Box


Más alkalmazásokat is lehet rá telepíteni, de ezekbe még nem ástam bele magam. Van rajta Chrome, Facebook, Twitter, Skype, Netflix és még egy csomó minden. EU-s csatlakozóval rendeltem, van hozzá távirányító is. Bedugtam a HDMI csatlakozót és a netkábelt és már ment is minden, a youtube gyorsabb, mint az LG tv-n volt a változtatás előtt.

2017. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szenes43 ***** válasza:
Miért kellett Kínából rendelni? Nálunk nem kapható valamelyik szaküzletben? Kínai kereskedő is annyi van hogy egymást érik,meg török boltos. Nem tudok olyan elektromos kütyüt kitalálni amit náluk nem kapni.
2017. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Wish.com-ról rendeltem. Hasonló kütyü itthoni interneten dupla annyi lett volna.
2017. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szenes43 ***** válasza:
Legközelebb nézz szét a Kőbányai úti kínai üzletsoron mert ott még egy kis kínait is kapsz ha van pénzed.
2017. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!