Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Celeb vagyok, ments ki innen;...

Celeb vagyok, ments ki innen; Senorita Szöszi; stb. Minek kell nekünk ennyi celeb, és miért nyomatják őket ennyire?

Figyelt kérdés
Ott van például a Fókusz. Régen imádtam, rengeteg jó riport és interjú volt benne, amelyek a tájékozottságot szolgálták. Manapság mindenhol celeb így, celeb úgy. Aktív, Magellán, és az összes hasonló műsor a TV2-n és az RTL Klubbon ugyanígy járt. Ráadásul olyan embereket is celebeznek, aki francot se mutathat fel. Egyáltalán érdekel ez valakit?Lehet még ennél lejjebb süllyedni?
2008. okt. 16. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ez a baj, hogy az adatok szerint ez érdekel nagyon sokakat, hidd el nagyon sok, média által agymosott ember él Magyarországon sajnos...
2008. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom elképzelni annak a szegény embernek a mentális világát aki az ilyen mainstream szarokat élvezni tudja. Már az első reality showknál nem értettem a nagy felhajtást, személy szerint inkább nézném a plafon sarkában a pókot hálót szőni mint ezeket a "hírességeket" vagy épp hétköznapi embereket ahogy egy villában egymás nemiszerveit szopogatják a takaró alatt.
2008. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

azoknak az embereknek, akiknek nincs eletuk, szukseguk van a maséra. ezert mennek a szappansorozatok is.

én sem értem, mondjuk nem is nezek tvt

2008. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kivancsisagbol nezik,egyebkent a Fokuszt szoktam nezni,neha erdekes.A tobbi nem er semmit,a Vacsoracsata is egy baromsag volt,inkabb az egyszeru hetkoznapi emberek konyhait mutattak volna be,csak sajnos akkor kiderult volna hogy eleg sok szegeny el Magyarorszagon.Tehat van ami banto is.
2008. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Milyen ember az, aki képes pénzt kiadni olyan "újságért", amelyben címlapsztori az. hogy Győzike beverte a vállát?
2008. okt. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

A Vacsoracsatában volt 1 hét ahol hétköznapi emberek voltak, de amit azok műveltek... Direkt mindig lepontozták a másikat, hogy ők nyerjenek, ráadásul mondvacsinált indokokkal. Annál megértem, hogy a sztárokat mutatják.


A kérdésre válaszolva: mindig van lejjebb, fél év és bebizonyítja neked valamelyik csatorna:D

2008. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van lejjebb.

A manipulatív, bújtatott rasszizmus naponta megjeleneik a talkshow műfajban. Szex, lelki gyötrés, megalázás, kövérek szivatása már megvolt a különböző "játékokban". Zabálta a nép.

Élveboncolás, TV-n közvetített kivégzés majd lesz.

2008. okt. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sokan azért nézik ezeket a műsorokat, mert jó agyrágógumi. Anyám pl. gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus. Egész nap jön-meg az iskolák, óvodák között, egyik gyerektől a másikig, közben beszámolókat ír arról, hogy mit csinál, stb. Mire hazajön, zsong a feje. Ilyenkor leül a tévé elé, megnézi a Mónika show-t, aztán kész passz, már lehet vele beszélgetni. De ha előtte próbálnám meg, szerintem nem lenne sok értelme. Sok embernek kell ennyi kikapcs, amikor csak néz valamit, amin nem kell gondolkodnia, csak van. A baj ott kezdődik, hogy egyes embereknek csak erre van igénye. A másik gondom, hogy ez a celeb vagyok, meg az összes többi ilyen baromság, mind főműsoridőben megy. Emlékszem, amikor gyerek voltam, még hétkor kezdődött a híradó, nyolckor már az esti film ment, vagy péntekenként a Dallas. De nem ám még nyolc után a sorozatok... És ha film van, akkor azok még csak az után kezdődnek. Tegnap a Celeb csúszása miatt fél 10-kor kezdődött csak a barátok közt, én még utána szerettem volna megnézni a Gálvölgyit (bár már az se olyan jó mint régen), de hát bealudtam rajta. És akkor még ha valóban értelmes műsort akartam volna látni (mert a Házon kívül pl. tényleg ez, és érdekelt is volna), akkor vajon mikor aludtam volna el? Reggel? Az a baj, hogy az ilyen értelmesebb műsorok iszonyat későn kezdődnek, mert az ilyen szarok uralják a főműsoridőt.
2008. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
És Mónika?Pfuj!
2008. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarom megbántani az előttem kettővel válaszolót,de inkább egy természetről szóló film a National Geographicon jobban kikapcsolná anyukádat mint az a köpnivaló...
2008. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!