Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Határon túl mé nem közvetítene...

Tarcza Zsolt kérdése:

Határon túl mé nem közvetítenek magyar csatornákat?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy nincs egy magyar csatorna sem hisz megy például a Duna televízió M1, M2, RTL klub, COOL stb, de én nagyon szeretném nézni a M3-mat, M4-et, M5-öt is de mi a probléma ezze? Mé nem megy nálam Székelyfődön? Mé nem tudom nézni a fesorolt csatornákat, csak M2-t? Min reklámozták a Sorozatr+ot meg a Humor+ot s alig vártam aszt a napot miko megjelenik s a tévét bámútam egyfolytában de semmi sehol. Talán túl gyenge a hálózat minősége? Mi a baj?

2017. febr. 21. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Székelyudvarhelyen megy az összes (M4 kivételével)
2017. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdeklődj a helyi szolgáltatódnál, mert ez inkább rajtuk múlik.
2017. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kábeltévé vagy egyedi műholdvevőd van? Ha kábeles, akkor a szolgáltató tud segíteni.
2017. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 De jó neked DIKK!
2017. márc. 18. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!