Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Violettából...

Szerintetek a Violettából kinek van a legrosszabb hangja? Fiút és lányt is irjatok! 😉

Figyelt kérdés
Es eleg a filmbeli nevük is 😉
2017. febr. 13. 19:55
 1/5 anonim válasza:
Leon és Violetta.A legjobb hangja Diegonak van de a 2 főszereplőjé szerintem nem egyedi.De ez csak az én véleményem nem szeretnélek megbántani
2017. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 XD Nem bántottál meg
2017. febr. 13. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Gerynek és Andresnek😊
2017. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ludmilla. A fiúknak szerintem mind jó hangjuk van
2017. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiúk közül Brodway az, akinek rettenetes vagyis inkább semmilyen hangja van. És itt megneveznék még valakit. Roberto. Zenetanár létére inkább ordítani tud, mintsem tisztán énekelni. Különben is szörnyű, ha valakinek rekedt a hangja.

Lányok közül most írhatnám Gery-t, de nem írom, mert nem hogy emberszámba nem veszem, hanem egy nulla a nő. Lányok közül akinek nem lenne jó hangja, olyan nincs. Akinek esetleg lenne min javítani az Ludmi és Cami. De semmi baj velük Én imádom őket.

2018. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!