Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki nem látta még régen...

Valaki nem látta még régen ezt a családi titkok vagy gyanú árnyékéban részt? Fontos!

Figyelt kérdés
Kb. az volt a sztori hogy egy hosszú szőke hajú nő élősködött egy pasin, akinek volt valami pénze, csicskáztatta meg minden aztán lenyúlta a pénzt aztán egy reggel összepakolt és lelépett valami másik csávóval. És volt egy olyan megszólalása: hogy nem érdekelsz, ,,unlak vagyis untatsz" :DDD Tesómmal ezen szórakoztunk, rohadt viccesen mondta és meg akarom nézni újra, valaki segítseeeen.
2017. febr. 9. 17:19
 1/6 anonim válasza:

Nem tudom a címét, de szerintem ez az a rész lehet amikor egy házaspár több százmillió forintot nyer a lottón, a férj "ellopja" a pénzt és összeköltözik a szeretőjével aki egy modell ügynökségen dolgozik, majd a nő ellopja a férfi lottón nyert pénzét és elhúz egy másik pasassal.

A férj és feleség összefog, hogy visszaszerezzék az összeget.

2017. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez az. Valaki segítsen. :D Mi a címe???
2017. febr. 9. 18:12
 3/6 anonim válasza:
A családi titkok egyik részének az a címe, hogy hajsza a nyereményért, de nem hiszem, hogy erre gondoltál.
2017. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a Segítség, bajban vagyok! című műsorban volt, de csak az előzetesét találom, a teljes adást már elvileg leszedték az oldalról. [link]
2017. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neeeeee :'( Pedig ez az! Hogy fogom így megnézni? :'(
2017. febr. 10. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Címe: Ellopott lottószámok
2023. jan. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!