Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Konyhafőnök: Miért került...

Konyhafőnök: Miért került vissza a kiesett Kriszti?

Figyelt kérdés
Nem követem rendszeresen a műsort, de pont azt a részt láttam valamelyik este, amikor kiesett a Kriszti nevű versenyző. Ma megint tudtam nézni, erre látom ám, már megint ott van. Ez hogy lehet?
2016. okt. 7. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyik versenyző menetközben feladta a versenyt, így aznap ketten estek ki.
2016. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De erre később jöttek rá, vagy hogy?
2016. okt. 8. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire?

Kriszti első héten kiesett.

A második héten az egyik versenyző feladta, és egy kiesett. Így csak 4-en maradtak. Jött egy új versenyző, vele 5-en lettek. 6-an szoktak lenni, ezért visszahívták Krisztit, mert előző héten ő esett ki utoljára. Így lettek 6-an.

2016. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még annyit hogy, a kiesők közül csak úgy hasraütés szerűen döntötték el hogy melyik versenyző kerülhet vissza? Mert ez így nem fer a többivel szemben.
2016. okt. 9. 00:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom az értő olvasás egyáltalán nem megy...

Idézek előző válaszomból:

" ezért visszahívták Krisztit, mert előző héten ő esett ki utoljára."

2016. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :) Csak nem tartom korrektnek, dönthettek volna úgy is, hogy a kiesettek közül ki volt a legjobb, az kerüljön vissza. Na, mindegy. Köszi mégegyszer!
2016. okt. 9. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha előző héten Kriszti már ott volt hétfőtől kezdve és ő esett ki pénteken utolsóként, akkor ő volt a legjobb a kiesettek közül.
2016. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!