Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más szerint is irritáló a...

Más szerint is irritáló a Kicsi Óriások és a többi hasonló műsor?

Figyelt kérdés
Már a reklámja is felidegesít, pont annyira irritáló, mint az Ének iskolája volt a TV2-n.

2016. szept. 23. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha irritál, ne nézd.
2016. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra a liliputi családra gondolsz a TLC-n? Mert ha igen akkor örülök hogy nem csak engem idegesít. Pár részbe belenéztem kínomban de őszintén nem értem miből gondolják a műsor készítői meg a család is hogy bárkit is érdekel hogy élnek.
2016. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bocsi most esett le mire gondolsz :D de attól még nem változik a véleményem, az is idegesít :D
2016. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező nézni.

Én pld. nem nézem.

2016. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel, nem kell nézni.


Én sem nézem, mert nem érdekel, és mert halálosan untatnak a tehetségkutató műsorok. Én egyszer 1 db teljes csillag születik-et megnéztem, tetszett is, az nyert akit akartam, jó volt, de ELÉG volt ennyi ebből a típusú műsorból.


Évek óta már csak az esti híreket nézem tv-ben, semmi mást. Amik még érdekelnek, és imádom őket, azok a sorozatok. Plusz még 2 tv műsor is. Mire felkerül netre, kitakarítják belőle a reklámokat, és így jók:) Így azokat is online nézem. Név szerint a nemrég véget ért Nyerő páros, azon sokat nevettem, és a most futó Konyhafőnök. Engem ezek szórakoztatnak ezért ezeket nézem plusz ugye elég sok sorozatot követek.

Ezen felül én egyébként sokat olvasok is (könyveket), illetve hobbim is van, valamint van egy kedvenc netes játékom is.


Sosem értettem az ilyen megnyilvánulásokat. Ha szerinted irritáló, szar stb.. akkor ne nézd. Ennyi. Annyi minden van amit nézni lehet, vagy csinálni, biztosan te is találsz kedvedre való elfoglaltságot.

2016. okt. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!