Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor lesz a digin újra VIVA...

Mikor lesz a digin újra VIVA tv? Nagyon rossz nélküle! Gyors válasz pls

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 19:14
 1/8 anonim válasza:
A választ nem tudom de inkább ne szokj rá.
2010. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen gyorsan válaszolunk, akkor sem lesz... Nem véletlenül vették ki a vivát és az MTVt, tudod léteznek a nagxvilágban szerződések meg ilyenek... Ezek komoly döntésekkel járnak, nem pedig ugy,hogy egyik hónapban így, másik hónapban úgy gondolkodunk...
2010. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha neked az az életcélod, h azt a szennyet nézd, akkor inkább ásd el magad jó mélyre...
2010. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a betonba, körömmel :D
2010. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többször is leírtam már, h ez a döntés nem napok alatt született meg hanem hosszú évek eredménye! Ne bízz benne én úgy gondolom! Nekem egyáltalán nem hiányzik a Music Channel Hu tetszik nekem,mert az tényleg egy zene csatorna, ahol csak zenék mennek míg a Viva 70%-a már csak műsorokból állt! Tudom, h neked ettől még hiányzik, de akkor váltsatok szolgáltatót és kész! Csak ennyit tudok javasolni!
2010. ápr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SOHA
2010. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én értem ezt az egészet...persze hogy nem napról napra megy...(nemvagyok már 10-13éves xDD)

én arra voltam kíváncsi hogy lesz-e ..ha igen kb.mikor hogy tud-e vki valamit.. ha meg nem akor sem gúnyosan kéne leírni...

meg amúgy ha nemis a zenék miatt mert hát ott a (L)Kárpátia(L) /pl/ de a műsor pl (L)interaktív(L) nagyon szerettem(L)

nah de mind1 azért kösz

2010. ápr. 20. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
remélem nem folytatják....nekem tökéletesen megfelel az új zenecsatorna...sőt sokkal jobb
2010. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!