Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A japán animékban miért...

A japán animékban miért vannak FBI ügynökök Japánban? Tudtommal az ország már nincs amerikai megszállás alatt.

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az FBI hatásköre nem csak az USA-ra terjed ki. Magyarországon is van FBI akadémia, és más országokban is tartanak fenn irodákat.


[link]


Ezen kívül az FBI-nak van egy popkulturális jelenléte is, mint a legismertebb nyomozóiroda.

2016. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a Detective Conan Movie 18-at. Nem vagyok nagy Conan a detektív ismerő, azért kérdeztem.
2016. jún. 25. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A Detective Conanban azért vannak ott, mert a "Fekete szervezet" után nyomoznak és úgy gondolják Japánban van épp a főhadiszállásuk. :D (Nekem ez jött le.)
2016. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más japánban játszódó animében is láttál már FBI ügynököket? Mert ha nem, akkor nem értem miért nem csak erre az animére vonatkozóan írtad ki a kérdést.
2016. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Death Noteban is vannak FBI ügynökök O.o

[link]

Meg szerintem még egy csomó animébenxD

De ahogy mondták, az FBI hatásköre nem csak az USA-ra terjed ki. Biztos megvan az oka minden animében annak, hogy ott vannak, szerintem.

2016. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Plusz, az FBI közismert/az egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb ilyen jellegű szervezet. Japánban szerintem nincs nagyon ehhez hasonló, s jól hangzik, hogy az FBI vizsgálja ki (nagykutyák), nem holmi egyszerű rendőrök :D

(Előző voltam)

2016. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!