Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Közvélemény-kutatás: Fizetnél...

Közvélemény-kutatás: Fizetnél a TV2-ért és az RTL-ért a neten?

Figyelt kérdés

Elárulom, nekem ingyen se kellenek. Most, hogy karnyújtásnyira vannak a Jobbik által beígért lerombolástól, még ezzel is elő mernek rukkolni? De tényleg kíváncsi vagyok, ki fizetne. Itt a hír róla:


[link]


2010. ápr. 7. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem!

26/L

2010. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, kösz. Így is csak a Forma1-et nézem az rtl-en.
2010. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 omadjoe ***** válasza:
egy fillért se! AXN-t, dokumentum csatornákat nézem, ha nézem...
2010. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert végül is ezen a 2 csatornán csak sorozatokat nézek, de azt leszedhetem netről is csak azért nézem a tévében, mert szinkronnal jobb, de anyukám eléggé RTL klub fanatikus tehát szerintem ő simán előfizetne, de most komolyan azt hiszitek, h a Jobbik fog nyerni????????
2010. ápr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5:59nél a pont.Csak 1-2 sorozatot nézek vissza(cobra 11 pl)bár azt nem tudom honnan szedhető leegyébként,de fizetni nem fizetnék érte
2010. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem
2010. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ez más külföldi tv-knél régen így van.Fizetni kell a tartalomért.

Nem újdonság,csak nálunk

Bár mi mindig le vagyunk maradva,a netes tvműsor-nézés is csak nemrég jött be nálunk.

2010. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az egész csatorna minden műsorát teszik ömlesztve fizetőssé, hanem az egyes műsorokat önállóan is le lehet tölteni, akkor jó, azzal semmi baj nincs, mert pl. előfordul, hogy nem vagyok itthon Forma1 közvetítésnél (és kivették a Sportklubot a csatornáink közül), azt megnézném így.

Amúgy én egy olyannak örülnék, hogy ne a szolgáltató döntse el, milyen csatornák legyenek egy csomagban, amire előfizetek, hanem én választhassam ki. Pl. most is van olyan, amit soha nem nézek, mégis tartalmazza a csomag, de lenne, ami nincs a csomagban, de szívesen nézném.

2010. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!