Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem irritálnak a...

Csak engem irritálnak a magyar stand up képviselői?

Figyelt kérdés
Nem bírom az önelégült fejüket, a sznobságukat, azt hogy semmi értelmeset nem tudnak mondani. Azt, hogy a humor számukra a legolcsóbb ironizálásban, a piálós sztorizásokban vagy a celebeken és lecsúszott embereken való gúnyolódásban merül ki. Mindehhez jön még az az arrogancia, hogy magukat valamilyen intellektuális humor képviselőinek tartják, miközben pont az ellenkezője igaz. Csak én vagyok rosszul, ha meglátom őket? És mitől ilyen igénytelen az átlag magyar, hogy a taplóságra vevő, és hogy azt tartja humornak? Vajon ez a magyar stand up "áldásos" hatása, vagy már előtte is ennyire igénytelenek voltunk? Kétlem.

2016. ápr. 24. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kortars humorra gondoltam persze.
2016. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vannak benne jók is, rosszak is.


Jók: Bödőcs, Kőhalmi, Hadházi, Kiss Ádám, KAP, Beliczai, Maksa stb.


Rosszak: Tóth Edu, Kertész Ricsi, Al-Gharati Magyed, Aram (nem jegyeztem meg a vezetéknevét), Aranyosi (ne utáljatok érte, de én ki nem állhatom), bármelyik nő (nem akarok szexistának hangozni, de én szerintem a női stand-uposok nem jók), valamint bármelyik újonc.


Összességében csípem a standupot, de vannak olyan emberkék, akiktől meg kéne szabadulni.

2017. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amerikaiak közül egyedül George Carlin-t csípem. Nyilván vannak ott is jó fejek, de engem nem ragadott meg. Én például a már említett Sarah Silverman-t sem szeretem, irritál az a nő. A saját gyártású műsora sem jött be.
2018. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!