Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Vissza a...

Mi a véleményetek a Vissza a jövőbe című film trilógiáról?

Figyelt kérdés
Egy 1-10-es skálán mennyinek értékelnétek.A három rész közül melyik a legjobb?Melyik karaktert kedvelitek jobban?:Emett Brown(doki-t vagy inkább Marty McFly-t?

2016. febr. 6. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
9/10 bizonyostekintetben kultusz trilógia.
2016. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem ezt a trilógiát, mindegyik része nagyon jó, de talán számomra a legérdekesebb a második volt (mit gondoltak '85ben arról, hogy mi lesz 30 év múlva)


Ahogy az előző is írta, kultusz film. Akkoriban bizton macerás volt megcsinálni, tehát ezért is olyan különleges...

2016. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretem. :) 8/10.

Doki a kedvenc. :)

Az első és a 3. rész tetszik, a 2. kevésbé (gagyi a jövő megjelenítése, és nem azért, mert nem vált valóra, meg nem tudom, ott a történetnem annyira igényes). Technikai megvalósításban azonban a 2. messze üti a többit.


22/L

2016. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8/10 Örök klasszikusok, szinte bármikor meg tudom nézni őket, bár számomra a 3. kicsivel gyengébb a másik kettőnél (sosem voltam úgy oda a westernekért, és valahogy nem érződik olyan izgalmasnak és emlékezetesnek ez a rész). A Doki és Marty közül egyiket sem emelném ki, közösen alkotnak feledhetetlen párost.
2016. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak az első részre emlékszem igazán a másodikra halványan, a harmadikat nem láttam sajnos, de szerintem aranyos film, vidám, szórakoztató, kedves, azt is humorosan csinálták meg, amikor vadul kezd játszani a srác a színpadon, nagyon haláli volt, nem annyira vicces azárt, mint a top secretben, amikor megprörgeti a csajt a kávézóban, meg amikor balettöltözetben vannak a hapsik, de szerintem jópofa film, a rossz akarktert játszó fazon is oltári jól játszik végig, haláli szerintem, nem tudom mit hozhattak ki belőle a harmadik részben, a csajok elég gyengék, de nem is ők a főszereplők ebben, a doki az végig kedves figura, nagyon jól hozza a bohókás einstenparódiát, szerintem eltalálták, de az ilyen filmekből elég kettő általában, ritkán jó belőle a harmadik
2016. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!