Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mik azok a tv-ben leadott...

Mik azok a tv-ben leadott filmek vagy mesék ami nélkül nem lett volna gyerekkorod?

Figyelt kérdés

Én amondó vagyok hogy aki nem tudja mi az a tv maci annak nem volt gyerekkora. :D Bár a kölyökklubos mesék is pótolhatatlanok.

Mire emlékszel gyerekkorból?



És akkor fokozom a kérdést:

Hova lettek? És a mai gyerekek mit néznek?



2015. dec. 21. 01:19
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

A mai gyerekmesek nagyon nem tetszenek es s gyerekek is inkabb a regiket nezik:D

Huu nekem: fecsego tipegok,he arnold,fosterek haza kepzeletbeli baratoknak,hannah montana es meg sorolhatnam es nem mindig a tv elott ultem ,de ezekbol nehany resz is olyan volt,hogy megmaradt bennem:) maja es miguel,valami piros nagy kutya is volt:D na azok voltak a jok

2015. dec. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Kifelejtettem az inuyashát és a kaleido start:D
2015. dec. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A piros kutya a Cliford volt. Jó újra hallani ezeket a címeket. Úgy hiányoznak ezeknek a folytatásai.

Szinte sírok utánuk. És az interneten nem olyan mint régen gondok nélkül ülni a tv elött és nézni a családdal a meséket animéket!


Vannak jók az újak között is de nem mind. Minden magyar szinkronos animált filmet láttam. A mai közül a My little pony az amit kötelezővé tennék minden embernek. NEm itt lenne a világ ha látnák az emberek!

2015. dec. 21. 01:51
 4/23 anonim ***** válasza:

Film egyértelműen a Star Wars volt ami hála istennek újra aktuális :))


Kedvenc meséim a dragon ball, dr zitbag's transylvania pet shop( talán rémségek kicsiny boltja volt a magyar címe), gondos bocsok, tini ninja teknőcök, dinó dili :'D, én kicsi pónim, hercegnő és a kobold, vili a veréb és a pokemon volt.


sajnos ezeket sem ismerik a mai gyerekek :/

2015. dec. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Varázslatos iskolabusz és Kölykök a 402-es tanteremből. Párommal a mai napig emlegetjük mindkettőt. De rengeteg mesét szerettem nagyon.
2015. dec. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Shuriken iskola. :)

Jutnak eszembe. De mi lett ezekkel a csodálatos mesékkel. Volt olyan amit mind láttam magyar szinkronnal mára meg egy sincs fen a neten!

2015. dec. 21. 11:47
 7/23 anonim ***** válasza:

Kedvenc meséim voltak:

- boci és pipi

- rocko modern élete

- pokémon

- bolondos dallamok

- hey arnold

- barba papa

- Kullancs

- Muminék

- Nils Holgerson

- Bolygó kapitánya

- jaj, a szörnyek

- Pufóka

- Szellemírtók

- Lilo és stitch

- Kölyökklubot is szerettem, mikor még nem csak a meséket jelentette, hanem volt "műsorvezető", piros-sárga csapat...stb, Ördög Nórával.


Filmeket jobban szerettem, mint ezeket a sorozatokat. Az állatosok voltak a nyerők, főleg azok, amibe kutya is volt (pl. Balto, Babe, kutyák és macskák...stb). Lehet sorozatok közül azért nem volt kedvenc, mert egyik se kutyáról szólt :)


Még talán a Slapaj, az sorozat volt és kutyás, de ritkán adták, ezért nem tudott igazán kedvenc lenni :D

2015. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Jaj egyet még kihagytam: Louie élete :)
2015. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az Animax...

Ha nem találok rá erre a csatornára, rózsaszin felhőben éltem volna egész gyerekkoromban...

Ha ez nincs, én tényleg másmilyen lennék, és nagyon hálás vagyok... Leginkább innen a Naruto-nak, Inuyasha-nak, és Yu Yu Hakusho-nak köszönöm ezt a csodálatos kisgyerekkort!

2015. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A kommentek olvasása közben picit könnybe lábadt a szemem... :)
2015. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!