Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Tróbok...

Mi a véleményetek a Tróbok harca 5. évadáról?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be és sok helyen olvasgatom, hogy mennyire elcseszték, de ezzel én nem értek egyet, mert a zöme még azért a könyvben is így alakult. De szerintem ennek a nemtetszésnek inkább az az oka, hogy szinte minden közönségkedvenc karakter elbukott a saját ügyében, látszólag!!(Jon, Stannis halott, Arya vak, Sansa+Theon kitudja, Jaime elvesztette a lányát, Davos szabadügynök...stb.) :D És hát ez már nem igaz, hogy nem lehet másként...remélem a 6-ban jön a felemelkedés, mert ennél nagyobb bukó már csak az lenne, ha mindenkit megölnének a Mások xd.

2015. nov. 8. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
nem mellesleg, hogy megölték idő előtt Mance-t és Barristan-t is
2015. nov. 8. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Megdöbbentett Dumbledore halála.
2015. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon gyenge volt az 5.évad és ettől már csak rosszabbra számítok. Minden egyes évaddal egyre jobban eltérnek a könyvektől, ami szerintem a minőség rovására is megy.

És szerintem igenis nagyon sok mindenben eltértek a könyvektől, és ha belegondolsz, akkor ezt te is könnyen beláthatod.

2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem már az elejétől vannak nagy eltérések, szal ha valakit ez zavar akkor már azóta abbahagyhatta volna :D most így hirtelen nem volt benne Lyanna-s látomás, Arya nem Tywin-al találkozott hanem Roose-al, Melisandre-val se talizott, nem Brienne ölte meg a Vérebet, nem Locke vágta le Jaime kezét, meg nem ment el Bran-ért a Falon túlra
2015. nov. 8. 22:54
 5/5 A kérdező kommentje:
de nemtom én olvastam a Gyűrűk urát, a Dextert amik talán híresebb adaptációk lettek meg a Walking Dead képregényt is űzöm és egyik se lett ugyanolyan, legfeljebb a Gyűrűk, de abból is b*szott sok részlet kimaradt ami még azért érdekelt volna
2015. nov. 8. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!