Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Glee 4....

Mi a véleményetek a Glee 4. évadáról?

Figyelt kérdés
Mármint az előző 3-hoz képest.

2013. júl. 20. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem őszintén nem igazán tetszett...A másik 3 sokkal jobb, követhetőbb és összeszedettebb volt. Nem a szakítások miatt gondolom ezt, mert az érthető még. De ahogy utána össze vissza történnek a dolgok, az borzalmas. Vegyük például Blaine-t. Az egyik pillanatban nagyon szomorú Kurt miatt, aztán az író rájött, hogy ez egy vígjáték, ezért Sam-be szeret bele, majd Kurttel van újra. Tisztázza már az érzéseit!

Emellett szerintem már túl sok az új szereplő, így rengeteg mindenre nem jut elég idő. Például Rachel nagy fellépése annyiból áll, hogy elénekli a dalt, és annyi. Vagy fektethettek volna kicsit nagyobb hangsúlyt akkor már Adamre. Különben miért hozták be?

Meg rengeteg minden történik a színfalak mögött. Például Sam vagy akár Blaine honnan tudja Adam nevét? Kurt említette meg neki az esküvőn, mikor összegabalyodtak?

Remélem az 5. évad jobb lesz.


Ez persze csak az én véleményem. Szeretem a Glee-t. Tényleg! A kedvenc sorozatom, nagy hatással van rám, inspirációt adott, és nagyon tehetségesek a színészek.

15/L

2013. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Osztom a véleményedet, nekem se tetszett annyira, mint az előző három. Főleg ez a Blaine-sztori, ezt nagyon összekutyulták. És akkor még ott volt Tina is a képben. Igazából azt rontották el ebben főként, hogy Blaine-nek nagy szerepet adtak, a sorozat nagy részér ráépítették, kapott egy csomó szólót, de igazából nem volt karakterfejlődése, csak tengett-lengett. Ez amúgy sztem annak köszönhető, hogy nem egy forgatókönyvíró írja az egészet. Valamint sztem az új szereplők borzalmasak, talán még Kittyt bírom. De nekem nem tetszett, hogy az új szereplők gyakorlatilag a régiek helyettesítői. Főleg, hogy konkrétan behoztak egy új Puckermant... Valamint nekem az se tetszett, hogy a Glee-klubban az új szereplők közül mindenki azt gondolta, hogy ő egy Isten, hiszen előző évben a New Directions megnyerte az országost... aha, csak akkor ők még sehol sem voltak.
2013. aug. 1. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt gondolom én is...A régieket már léptetem, mert nem bírom végignézni azt a dögunalmat, amiket ezek konfliktus gyanánt túljátszanak. az eleje még oké volt, de amióta az a Marley összejött Jakkel, már tényleg nincs semmi! És szerintem Kittynek amúgyis jobb hangja van, és neki kellett volna a főszerep, ha már ennyire újjakat akartak...és akkor mi lesz, ha már mindenki elmegy, kivéve az újjak. oké, lehet, hogy fogják a régieket is adni, de mi lesz a vicces, lúzer, fordulatos glee klubbal? ezért ez a sorozat címe...remélem meg tudják oldani, mert a régiek tényleg nagyonnagyon tehetségesek, de nem fogja senki sem nézni ezt a káoszt...
2013. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, még Kitty egész elviselhető, bár azért csípi a csőrömet, hogy behoztak egy szőke, kicsit gonosz cheerios csapatkapitányt, aki először fúj a Glee-re aztán rájön, hogy ott érzi igazán jól magát... Az ötödik évadban majd meg ő összejön Ryderrel, de lefekszik Jake-kel... ennél lejjebb már nem süllyedhetnek. Meg behozzák Adam Lambertet... Nekem semmi bajom nincs a csávóval, de Adam Lambert? A Glee-ben?
2013. aug. 8. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit más vélemény: nekem tetszett a 4. évad, és az új szereplőket is szeretem, de ami nekem nem jön be, szintén ez az összevisszaság. Amit említettetek: Blaine, meg az h pár karakter részekre eltűnik, semmi hír h hol vannak, aztán egyszer csak megjelennek, mintha eddig is ott lettek volna. Ilyen volt nekem Joe meg Sugar, tök sok részben nem voltak benne, aztán az országosra a semmiből tűntek fel. Tudom, hogy túl sok már a szereplő és ezért nem lehet mindenki mindig színen, de legalább akkor említsék meg h pl betegek és ezért nincsenek jelen.
2013. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ők, Roryval együtt, a Glee Projectben versenyeztek és 7 részre kaptak utána szerződést. De igen, meg lehetett volna ezt máshogy is oldani. Amúgy nagy bajom nekem se lenne a szereplőkkel, hogyha nem sütne róluk, hogy a régiek helyettesítői. Bár Marley-t valszeg még úgysem bírnám.
2013. aug. 15. 00:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik.Az új szereplők...Ahhh Pélául az a Marley-csaj nekem egyáltalán nem is csinos,és olyan snassz.Aztán Puck-nak a testvére is béna... És úgy általában...
2013. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ők glee projectesek, és csak 7 epizódot kaptak (elvileg, mivel hogy mindketten többet szerepeltek, és ott van Unique aki meg 2 epizódot kapott, mégis már két évadban volt benne, és nagyon állandó szereplőnek tűnik...). Nem azzal van a bajom, hogy kevés részben vannak benne, hanem hogyha nincsenek benne sorozatban több részben, akkor az legyen megindokolva. Nekem egyébként Unique nem tetszik.
2013. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Állítólag Ryder karaktere annyira megtetszett a készítőknek, hogy hagyták... Nem nagyon értettem, hiszen az elejétől fogva már olyan maradandó szereplőnek tűnt. Hát igen, ezt a Unique-t kidobhatnák már. Maga a karakter is idegesítő, a színész sem tudja jól eljátszani, valamint üvölt róla, hogy csak egy új Mercedes/Kurt.
2013. aug. 25. 21:43
 10/10 anonim válasza:

Nekem az első három jobban tetszett, most hogy így össze vissza élnek, nincsenek együtt... a régi bandát hiányolom :)


(Csak én vagyok az egyetlen aki nem találja sehol a 4. Évad 15. Részét :( ?)

2016. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!