Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kedvenc sorozataim a kínos, a...

Kedvenc sorozataim a kínos, a glee, az így jártam anyátokkal. Ezekhez hasonlót tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
tiniknek való, vicces, de lányos. /így jártam a. az utolsó alól persze kivétel :D/
2012. jan. 30. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

The Hard Time of RJ Berger szintén tinisorozat. The Secret Circle-re is azt mondják hogy lányos, még nem kezdtem el nézni úgyhogy passz:

[link]

2012. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

HIMYM unisex sorozat, nem csajos, viszont a csajoknak is simán nézhető, szóval nem teljesen kivétel.


Amúgy The Vampire Diaries, Blue Mountain States, Gossip Girl, meg igazából az összes CW sorozat ( [link]


Ezeken kívül még 10 Things I Hate About You, Orange Country, Szívek Szállodája, stb.


Ami nem kimondottan csajos sorozat, viszont jelenlegi legjobb sitcom (tehát vicces) sorozat az a Modern Family.


Illetve ha a HIMYM tetszett talán a Rules of Engagemnet-et is kipróbálhatod, hasonló a felállás, 5 szereplő, abból egy nőcsábász, csak jóval minőségibb, mint az HIMYM utolsó 1-2-3 évadja.

2012. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!