Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt ennek a filmnek a...

Mi volt ennek a filmnek a címe? (tartalom leírás alul. )

Figyelt kérdés

Reklámoztak az RTL klubbon régebben egy filmet,amit nem tudtam megnézni egyéb okok miatt.A film reklámjának az volt a tartalma,hogy egy nő szült egy gyereket,akiről később kiderült,hogy ő a sátán.Nagyon rossz gyerek volt,a szüleinek is ártott meg minden.De sajnos a reklám zenéjére nem emlékszem.Tehát ennek a filmnek a címére lennék kíváncsi.

Azt hiszem a 2006.06.06.-ai eseményekre utalnak,hogy akkor is az volt a Fókuszban,hogy a nők elhalasztották a szüléseket,nehogy a reklámnak megfelelően nekik is ilyen rossz gyerekük szülessen..

..szóval..lécci film címet írjatok..vagy hogy ezt a reklámot hol találom meg(youtube-os link!)


2010. márc. 13. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ómen a film címe és több része is van
2010. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz:D
2010. márc. 13. 17:46
 3/3 Gőte ***** válasza:

Jaja az Ómen... Kihagyhatod nyugodtan... Elég régi ...

Én jobbszeretem a Comedy centralos kacsa paródiáját, "Az Omlett"-et :D

2010. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!