Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a film címe? (leírás bővebben)

Mi a film címe? (leírás bővebben)

Figyelt kérdés

Hellosztok!

Léci segítsetek!

Régen m1-en (akkori mtv-n) láttam 1 horror filmet aminek a címére nem emlékszem ezt szeretném kideríteni.

1990 és 2000 között adták le.

története amire emlékszem:

volt 1 csapat (férfiak nők vegyesen) 1 erdő közepén faházban.

volt valami autó ami zúgó hangot adott ki, belső nézetből mutatták szóval a sofőrjét nem láttam, átmehetett a tárgyakon mint 1 szellemautó, amint átszáguldott a faházon (többször is) úgy fogyatkoztak az emberek, akik meg voltak rémülve.


(máshol is kérdeztem már ezt, azt mondták gonosz halott c. film, de nem az volt)


köszi előre is! (jöhet minden tipp!!!)


2010. máj. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan jelenet nem volt benne, h a főhős levágja láncfűrésszel az egyik kezét?
2010. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem emlékszem rá (mert már nagyon régen volt), de amire gondolsz nyugodtan írd le a címét, belenézek hátha arról van-e szó ;)
2010. máj. 26. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy én is Gonosz halottak-ra gondolok, de abból 3 rész létezik.Az első amikor a faházban vannak.

Más címen is futott: Erdő szelleme.

Ennyit tudtam segíteni. :)

2010. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megnéztem erdő szellemét, sajnos nem az, se a gonosz halott :(
2010. máj. 27. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
DALLAS
2010. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!