Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fogtok örűlna ha a Jobbik...

Fogtok örűlna ha a Jobbik megnyeri a választast és beszünteti a tv2őt es az rtl klubbot? Nem lesy több barátok közt és jóban roszban

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 00:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Arra tényleg nincs esély, hogy megnyerje (sajnos), talán a 2. lesz.

A lényeg, hogy a Fidesszel tutira összeáll, és akkor meg is lesz a 2/3-os többségük. Ezután meg kénytelen lesz a Fidesz is tekintettel lenni a Jobbikra, hogy megtarthassák a pozíciójukat. Így lesz nagy hatalma a Jobbiknak is!

2010. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem hiányoznának ezek a csatornák.
2010. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
utolsó előttinek, olyan sok butaságokat beszélsz, hogy az már nem is emberi, már hogy állna össze a jobbik, meg a Fidesz ki nem állhatják egymást !
2010. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Többen is írjátok,hogy nem sok esélyük lenne beszűntetni a TV csatornákat.

És most ennek kapcsán eszembe jutott,hogy nem is olyan régen beszüntettek két közkedvelt rádióadót...Ha a rádióadókat csak így,egyszerűen betudták szűntetni,akkor elvileg a TV csatornákkal is megtehetik ugyanezt,nem?


Nekem gyanús egyébként,hogy beakarják szűntetni!Vajon mitől tartanak?Mi nem tetszik nekeik??


Egyébként nem vet jó fényt rájuk,hogy egyből azzal kezdik,hogy megszűntetnének valamit,amit nagyon sokan kedvelnek,fontosnak tartanak!


Igaz,én nem vagyok egy nagy TV-néző.Vacak műsorok vannak.Unalomig ismételt filmek,celebek főzőcskéje,bugyuta sorozatok nem érdekelnek,én inkább a tudományos csatornákat nézem.De azért mégsem örülnék,ha kivennék ezt a két TV adót.Ha megteszik,adjanak helyette JOBBAT !(Ha tudnak...)

2010. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!