Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meik volt a kedvenc átverésete...

Meik volt a kedvenc átverésetek a svindlerekből?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
a laptopos hahaha xD
2010. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl mikor az olcsó tvt kicserélik drágára,meg mikor a csaj terhesnek öltözik és úgy lopkodnak, de mindegyik tök jó, nagyon jó műsor!:D
2010. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is a laptops
2010. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kocsmai átveréseket igyekszem megjegyezni, mert azt én is kivitelezem. Volt egy tojásos, és nyertem is egy kört, olyan piákat rendeltem, hogy még! Saját pénzből sose innék ilyen drágát. XD


De amúgy a kedvencem a ruhaboltos, pénzszállítós átverés volt. Ejjj. XD

2010. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Mondjuk az tény, hogy ki kell tudni szúrni a megfelelő embereket, mert itt M.o.-n valahogy nem fogadja el valaki olyan könnyen az ilyen kiforgatott csalásokat, egy 3-4 emberrel megjátszottam, mire piát is kaptam, mert ugye azt mondták, hogy ez így csalás. Ami igaz is, de szerintem a fogadás előtt kell kérdezni, szabályozni és nem utána puffogni.

2010. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a kocsmás átverések a kedvenceim
2010. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszett eddig a legjobban,amikor Paul bejelentkezett egy szállodába,mint doktor,(még röntgenfelvételeket is küldetett maga után :))és valami 1000 fontos számlát csinált,és lelépett a szobaberendezéssel. :D
2010. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem Alex egyik csalása tetszett, mikor bement egy üzletbe ruhákat "venni", bepakolta a táskájába őket, utána bedobott egy zoknit egy vásárló szatyorjába. Amikor besípolt a rendszer a baleknál, akkor rögtön kisétált Alex telefonálva, így a balekot elkapta az őr, Alex meg lazán kisétált onnan.


A másik kedvenc: Alex bemegy egy üzletbe, 3 egyforma, méregdrága késkészletet vesz frankón kifizeti, számlát kap, közben úgy tesz, mintha telefonon beszélne a feleségével. Utána visszamegy az üzletbe, és megfogja ugyanazt a 3 késkészletet, amit vásárlás előtt másik polcra rejtett el. A blokk, számla nála van és közli a pénztárossal, hogy a felesége pont ugyanazt megvette már, ezért visszahozta és visszakérte a pénzt. Persze a blokk bemutatására azonnal visszakapta a fontot. :D

2011. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!